Oferta pracy

Praktykant/ka w Zespole Planowania

NIVEA Polska Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • praktykant / stażysta
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Gnieźnieńska 32

Nowe Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy praktykanta/ki, który/a dołączy do Zespołu Planowania Zapasu.

Osoba na tym stanowisku będzie wspierała zespół w zarządzaniu stanami magazynowymi produktów na rynki eksportowe, zapewnieniu ciągłości dostaw i optymalnego poziomu zapasu we współpracy z fabrykami oraz planistami popytu na rynkach eksportowych, raportowaniu oraz wybranych projektach.

Nasze wymagania

  • Studenci od III-ego roku studiów (logistyka, transport, inżynieria produkcji, itp.)

  • Wymóg konieczny: Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)

  • Bardzo dobra znajomość Excela

  • Dostępność min. 25 godz. w tygodniu

  • Pierwsze doświadczenia w obszarze logistyki, współpracy z klientem

To oferujemy

  • Płatna, 6 miesięczna praktyka od listopada 2022 do kwietnia 2023, z możliwością przedłużenia (umowa zlecenie)

  • Elastyczne godziny pracy

  • Zdobycie cennego doświadczenia i możliwości dalszego rozwoju w międzynarodowej organizacji

  • Możliwość korzystania z firmowej kantyny, sali sportowej oraz sklepiku z produktami NIVEA, Eucerin i Bambino

  • Udział w imprezach integracyjnych

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • firmowa kantyna

  • paczki z nowościami produktowymi

Etapy rekrutacji
1

Spotkanie z Menedżerem Działu oraz HR

Jesteśmy globalną firmą, częścią Grupy Beiersdorf. Od ponad 100 lat przyświeca nam jeden cel – bycie liderem na rynku kosmetycznym.

Naszą siłą są trzy marki: ponadczasowa NIVEA, dermokosmetyczny Eucerin oraz nasz lokalny skarb Bambino, o rozwój których dbamy każdego dnia z myślą o naszych konsumentach.

NIVEA Polska jest pracodawcą oferującym równe szanse w zatrudnieniu i zachęca do aplikowania odpowiednio wykwalifikowanych kandydatów, niezależnie od płci, wieku, narodowości, niepełnosprawności, orientacji seksualnej, religii czy przekonań.

Przewiń do profilu firmy