Oferta pracy
NF/101/0722

Praktykant(-ka) w zespole rekrutacji i mobilności wewnętrznej

mBank

mBank

płk. Jana Kilińskiego 74

Śródmieście

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie procesu rekrutacji masowej, która składa się z; selekcji aplikacji, weryfikacji kompetencji kandydatów, prowadzenia sesji assessmentowych oraz przygotowywania rekomendacji

  • czerpanie doświadczenia od współpracujących rekruterów oraz hiring managerów

  • szukanie rozwiązań rekrutacyjnych – cenimy sobie kreatywność i świeże spojrzenie

  • poznawanie od wewnątrz całego procesu rekrutacji – począwszy od budowania relacji z kandydatami po kontakt z managerami

Nasze wymagania

  • status studenta(-ki) lub/i absolwenta(-ki) kierunków takich jak: psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi, socjologia itp.

  • zainteresowanie obszarem rekrutacji i budowania marki pracodawcy

  • orientacja na cel, umiejętność priorytetyzacji zadań, dokładność

  • otwarta postawa na innych - dobra komunikacja (zarówno w mowie i piśmie)

  • jesteś ciekaw(-a) drugiego człowieka? To dobry początek :)

To oferujemy

Zapraszamy Cię do pracy w zespole Rekrutacji i Mobilności Wewnętrznej mBanku! Na co dzień szukamy pracowników do różnych obszarów w Grupie mBanku - od marketingu po IT. Angażujemy się w projekty m.in. związane z adaptacją nowych pracowników, marką pracodawcy, projektowaniem i badaniem doświadczeń kandydatów. Jesteśmy zgranym zespołem, który łączy zamiłowanie do rekrutacji, dobrego jedzenia i poczucie humoru.​

W trakcie praktyk chcemy na początek zaangażować Cię w projekt rekrutacji do Contact Center. Co to oznacza? To idealna okazja, by poznać od podszewki proces rekrutacji do jednego z większych obszarów naszego banku, a przede wszystkim zacząć swoją przygodę w wewnętrznym HR :)

W ramach praktyk oferujemy Ci zatrudnienie na umowę o pracę (ok. 20h/tyg) z wynagrodzeniem 1505 zł brutto/msc przez okres 12 miesięcy.

Pracujemy hybrydowo - 2 razy w tygodniu spotykamy się w biurze w Łodzi na ul. Kilińskiego 74 lub w Warszawie na ul. Prostej 18 :)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dwa dni dodatkowego urlopu szkolnego

  • wsparcie mentora

Etapy rekrutacji
1

Zapoznamy się z Twoim CV

2

Spotkasz się z częścią przyszłego zespołu – rekruterką

3

Poznasz osobę na co dzień zajmującą się EB i komunikacją

4

Damy znać, jak Ci poszło!

mBank

Jesteśmy zorganizowani – prowadzimy Fundację, która wspiera dzieci w młodzież w nauce matematyki i gramy razem z WOŚP!

Tworzymy know how – w 2020 przeprowadziliśmy 150 warsztatów i szkoleń na uczelniach, dzieląc się wiedzą i inspirując do innowacji.

Dajemy więcej możliwości – prawie 2500 pracowników jest z nami już ponad 10 lat. I zupełnie nas to nie dziwi. Wciąż znajdują nowe możliwości rozwoju i pracy w Grupie mBanku.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje