Praktykant/ka w Zespole Sprzedaży

NIVEA Polska Sp. z o.o.

Gnieźnieńska 32

Nowe Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

Osoba na tym stanowisku dołączy do Działu Sprzedaży. Do jej zadań należeć będzie wspieranie zespołu we współpracy z kluczowymi klientami w kanale Dyskontów, przygotowywanie analiz i prezentacji oraz realizacja bieżących zadań.

Nasze wymagania

  • Absolwent/ka lub student/ka IV/V roku

  • Rozwinięte zdolności analityczne

  • Dyspozycyjność min. 30 godz. w tygodniu

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i Excela

  • Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia

  • Kreatywność i przedsiębiorczość

  • Komunikatywność i orientacja na pracę zespołową

Mile widziane

  • Pasja do sprzedaży; mile widziane będą doświadczenia związane z tym obszarem

To oferujemy

  • 6-miesięczna płatna praktyka (umowa zlecenie)

  • Elastyczne godziny pracy

  • Zdobycie cennego doświadczenia i możliwość dalszego rozwoju w międzynarodowej organizacji

  • Możliwość korzystania z firmowej kantyny, sali sportowej oraz sklepiku z produktami NIVEA i Bambino

  • Pakiet szkoleń wewnętrznych

  • Udział w imprezach integracyjnych

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • kantyna firmowa

  • paczki z nowościami produktowymi

Jesteśmy globalną firmą, częścią Grupy Beiersdorf. Od ponad 100 lat przyświeca nam jeden cel – bycie liderem na rynku kosmetycznym.

Naszą siłą są dwie marki: ponadczasowa NIVEA oraz nasz lokalny skarb Bambino, o rozwój których dbamy każdego dnia z myślą o naszych konsumentach.

NIVEA Polska jest pracodawcą oferującym równe szanse w zatrudnieniu i zachęca do aplikowania odpowiednio wykwalifikowanych kandydatów, niezależnie od płci, wieku, narodowości, niepełnosprawności, orientacji seksualnej, religii czy przekonań.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje