Ta oferta pracy jest nieaktualna od 145 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Praktykant/-ka w zespole TAX

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Praktykant/Stażysta
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Nasi eksperci dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem w mediach, na konferencjach oraz za pośrednictwem własnych, nowoczesnych kanałów komunikacji, m.in. na blogu
    http://podatkiwbiznesie.pl/ oraz platformach informacyjnych: http://cfc.taxand.pl
    http://cenytransferowe.taxand.pl  http://dotacjenainnowacje.taxand.pl.

    Więcej informacji o firmie na stronie www.crido.pl

    Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    Praktykanta/-ki w zespole TAX

    Miejsce pracy: Warszawa
    top

    Opis stanowiska:

    Szukamy osób, które chciałyby się rozwijać w podatkach. Praktykanci w naszej firmie od razu są częścią zespołów projektowych, dzięki czemu szybko zdobywają wiedzę. Oferujemy możliwość rozwoju w różnych obszarach podatkowych: M&A, CIT, VAT, Litigation, Ceny Transferowe. Do Twoich głównych obowiązków będzie należało:

    • wsparcie zespołu projektowego w bieżącym doradztwie podatkowym;
    • analiza i weryfikacja dokumentów pod względem wymogów prawa podatkowego;
    • researche podatkowe,
    • udział w przygotowywaniu projektów pism/ opinii podatkowych.

    Profil kandydata:

    • wykształcenie wyższe lub status studenta IV lub V roku (preferowane kierunki ekonomiczne i prawnicze);
    • zainteresowanie tematyką podatkową oraz chęć rozwoju w tym obszarze;
    • bardzo dobra znajomości języka angielskiego;
    • umiejętność analitycznego myślenia;
    • umiejętność pracy w zespole;
    • zdolność formułowania myśli w sposób jasny oraz rzeczowy.

    Oferujemy:

    • płatny staż;
    • pracę w profesjonalnym i młodym zespole;
    • zdobywanie wiedzy od praktyków oraz cenne doświadczenie w doradztwie dla dużych organizacji;
    • aktywny udział w złożonych, międzynarodowych projektach;
    • najlepszym – pracę i przejrzyście określoną ścieżkę kariery (szczegóły znajdziesz tutaj: http://taxand.pl/kariera/sciezka-kariery/sciezka-kariery);
    • przyjazną atmosferę pracy, w tym m.in. wyjazdy integracyjne, spotkania okolicznościowe, wyjścia zespołowe;
    • pakiet benefitów m.in. prywatną służbę zdrowia oraz kartę MULTISPORT.
    top

    Jesteśmy firmą konsultingową, która jako jedyna w Polsce należy do międzynarodowej organizacji Taxand, obecnej w blisko 50 krajach. Na rynku usług doradczych działamy od 2005r. Doradzamy międzynarodowym korporacjom, rodzimym firmom oraz przedsiębiorcom w zakresie podatków, pozyskiwania finansowania (w tym z funduszy UE i dłużnego), prawa oraz strategii biznesowych. Nasz zespół, liczący ponad 240 osób od lat zajmuje najwyższe pozycje w rankingach i zestawieniach doradców dla biznesu (w szczególności podatkowych, w zakresie funduszy unijnych oraz cen transferowych).

    topopisopisopisopisopisopisopis