Oferta pracy

Praktykant/Konsultant*

Crido Taxand Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta, asystent
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie dokumentów związanych z pozyskiwaniem finansowania dla polskich i globalnych przedsiębiorstw

  • tworzenie biznesplanów i projekcji finansowych

  • zbieranie i przygotowanie informacji na temat możliwości otrzymania wsparcia dla projektów badawczo-rozwojowych, inwestycyjnych oraz związanych z ochroną środowiska

  • monitorowanie informacji o nowych naborach wniosków w ramach dostępnych instrumentów pomocowych

  • analizowanie potrzeb biznesowych klientów i identyfikacji potencjalnych rozwiązań pod kątem wykorzystania pomocy publicznej z różnych źródeł

Nasze wymagania

  • studia na kierunkach ścisłych

  • umiejętność swobodnej komunikacji w języku angielskim

  • otwartość na naukę nowych rzeczy

  • zdolności analityczne

  • chęć rozwoju

To oferujemy

  • możliwość uczenia się od najlepszych na rynku – zespół był wielokrotnie na pierwszych miejscach rankingów pozyskiwania dotacji dla przedsiębiorstw

  • szansę zdobycia unikalnej wiedzy merytorycznej niezbędnej w przyszłej roli eksperta

  • aktywny udział w pracach projektowych dla klienta

  • dobre wynagrodzenie

  • pakiet benefitów m.in.: prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy, wyjazdy hikingowe i narciarskie

  • indywidualne podejście i wsparcie mentora oraz osoby wspierającej well-being zespołu

  • wygodną lokalizację w pobliżu ronda Daszyńskiego

  • pracę w systemie hybrydowym (mix pracy zdalnej i stacjonarnej)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

Jak pozyskać finansowanie na silnik nowej gry komputerowej? Albo na lek na nieuleczalną jak dotąd chorobę? My to wiemy. Nasz zespół Crido Business & Innovation Consulting jest rynkowym liderem w pozyskiwaniu dotacji dla przedsiębiorców.

Pomagamy firmom w tworzeniu kompleksowych strategii innowacji, agend badawczych, zarządzaniu i organizacji działalności B+R oraz wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań ułatwiających funkcjonowanie w środowisku innowacyjnym.

Przewiń do profilu firmy

* W zależności od Twojego doświadczenia, zaprosimy Cię na rozmowę

w sprawie praktyk lub zatrudnienia