Praktykant - Picture Labelling

BSH SPRZĘT GOSPODARSTWA DOMOWEGO sp. z o.o.

  • Lodowa 103, Górna, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • ważna jeszcze 17 dni
    do: 13 lis 2021
  • umowa zlecenie
  • dodatkowa / tymczasowa
  • praktykant / stażysta
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Lodowa 103

Górna

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Klasyfikacja zdjęć konsumenckich

  • Zapewnienie wysokiej jakości przypisanych danych

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego

  • Staranność i dbałość o szczegóły

  • Bardzo dobre zdolności analityczne

  • Samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji w oparciu o dane

  • Dostępność minimum 20 godzin tygodniowo (czas pracy elastyczny)

  • Status studenta (warunek konieczny)

To oferujemy

  • Płatne praktyki w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie

  • Elastyczny grafik dostosowany do planu zajęć, możliwość połączenia praktyki ze studiami dziennymi, możliwość pracy zdalnej

  • Możliwość poszerzenia wiedzy teoretycznej zdobytej na uczelni o praktyczne doświadczenie

  • Zespół otwarty na dzielenie się wiedzą

  • Przyjazną atmosferę sprzyjającą rozwojowi osobistemu