Oferta pracy

Praktykant/Praktykantka w Dziale Marketingu

Medicover

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o staż / praktyki
  • dodatkowa / tymczasowa
  • praktykant / stażysta
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Medicover

Aleje Jerozolimskie 96

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • kampanie sprzedażowe lub zasięgowe (online i offline)

  • komunikację na social media

  • tworzenie materiałów marketingowych (ulotek, plakatów, prezentacji)

  • analizę cen, poziomu sprzedaży produktów, działań konkurencji

  • testowanie stron www/ landing pages od strony UX

Nasze wymagania

  • Kierunek studiów związany z marketingiem

  • Posługiwanie się programami Word, Excel i Power Point

  • Chęć zdobywania nowych doświadczeń

Czego nauczysz się na praktykach

  • Analizy efektów kampanii marketingowych

  • Podstaw tworzenia kampanii marketingowych (online i offline)

  • Podstaw pracy z zewnętrznymi dostawcami

  • Podstawy prowadzenia profilu marki na social media

Medicover

Medicover to więcej niż miejsce pracy. Medicover to przede wszystkim ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach, którzy chcą w życiu czegoś więcej. Naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia pacjentów. Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy