Oferta pracy

Praktykant / Praktykantka

Collins AerospaceO firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praktykant / Stażysta

Collins Aerospace

Wrocław

Collins Aerospace, jednostka United Technologies Corp. (NYSE: UTX), jest liderem w zakresie zaawansowanych technologicznie i inteligentnych rozwiązań dla globalnego przemysłu lotniczego i obronnego. Stworzona w 2018 roku przez połączenie UTC Aerospace Systems i Rockwell Collins, Collins Aerospace ma możliwości, kompleksową ofertę i doświadczenie, aby sprostać najtrudniejszym wyzwaniom klientów i wymaganiom szybko rozwijającego się globalnego rynku.

W związku z ciągłym rozwojem GEC Poland poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

Praktyki to doskonała okazja aby odkryć swoją zawodową pasję oraz poznać działanie międzynarodowej firmy. Podczas praktyk weźmiesz udział w realizacji bieżących zadań i projektów wybranego działu, dzięki czemu przekonasz się, jak w praktyce wygląda praca, którą chcesz podjąć. Twoja praktyka będzie przebiegać pod kierunkiem opiekuna, który wyznaczy dla Ciebie zadania i wesprze Cię w ich realizacji.

Zapraszamy Cię do odbycia praktyk w następujących działach:

(Przesyłając zgłoszenie wskaż obszar, którym jesteś zainteresowana/-y)

  • Dział Kontroli Jakości
  • Dział Technologiczny
  • Dział Procesów Specjalnych
  • Dział Kontroli Eksportu (ITC)
  • Dział Konstrukcyjny
  • Dział Utrzymania Ruchu
  • Dział Finansów
  • Dział Produkcyjny

Kogo poszukujemy?

  •  Jesteś absolwentem lub studentem III, IV, V roku studiów
  •  Chcesz zdobyć doświadczenie zawodowe w międzynarodowej firmie z branży lotniczej
  •  Jesteś gotowy realizować samodzielne projekty wynikające z realnych potrzeb biznesowych
  •  Posługujesz się językiem angielskim w stopniu co najmniej komunikatywnym
  •  Jesteś mobilny i gotowy do rozwoju w strukturach międzynarodowych
  •  Posiadasz umiejętności analityczne, komunikacyjne i przywódcze
  •  Cenisz sobie wysokie standardy etyczne
  •  Chcesz zmierzyć się z ciekawymi wyzwaniami zawodowymi

Oferujemy:

  • Potwierdzenie odbycia praktyk studenckich
  • Bliska współpraca ze specjalistami
  • Elastyczne godziny praktyk (dostosowane do Twojego planu zajęć)
  • Praktyki płatne 3 m-czne
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji z uwzględnieniem aktualnej zgody na przetwarzanie danych osobowych  w języku polskim oraz ewent. angielskim
(CV oraz list motywacyjny)

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy