Oferta pracy

Praktykant Prawnik/ Aplikant adwokacki lub radcowski

KANCELARIA ADWOKACKA BIJAS SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

KANCELARIA ADWOKACKA BIJAS SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Skierniewicka 7A

Wrocław

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie projektów pism (procesowych i pozaprocesowych).
  • Analiza i sporządzanie umów.
  • Sporządzanie opinii prawnych.
  • Analiza przepisów prawa i orzecznictwa.
  • Prowadzenie spraw pod nadzorem adwokatów i radców prawnych.
  • Współpraca z Klientami.

Profil kandydata:

  • Student IV lub V roku prawa lub aplikant adwokacki bądź aplikant radcowski I roku.
  • Znajomość prawa pracy, prawa handlowego i cywilnego, mile widziana znajomość także innych dziedzin prawa.
  • Doświadczenie zawodowe (np. praca/praktyki w kancelariach, sądach, prokuraturach).
  • Odpowiedzialność, rzetelność, pracowitość, zaangażowanie.
  • Dyspozycyjność ok. 4-5 dni w tygodniu w godzinach dostosowanych do zajęć studenta/aplikanta.
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B.
  • Znajomość programu Legalis i podstawowych programów Microsoft.

Co oferujemy?

  • Zatrudnienie na podstawie odpłatnej umowy o praktyki/umowy zlecenia.
  • Perspektywę rozwoju zawodowego i finansowego.
  • Stabilne zatrudnienie w firmie z ponad 20 letnim stażem na rynku usług prawnych.
  • Nabycie doświadczenia z najistotniejszych dziedzin prawa.
  • Możliwość poznania z bliska całego procesu prowadzenia spraw.
  • Pracę w młodym, prężnym zespole pod okiem adwokatów.
  • Możliwość rozwoju osobistego.

Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 26 stycznia 2021 roku. Po tym dniu, wybrane osoby zostaną zaproszone na rozmowę kwalifikacyjną. Wraz ze zgłoszeniami, oprócz CV, prosimy o wskazanie zakresu dyspozycyjności (tj. wskazanie dni i godzin, w których kandydat może odbywać praktyki/wykonać pracę).

Prosimy o opatrzenie CV klauzulą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kancelarię Adwokacką BIJAS sp.k. również na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy