Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Praktykant Prawnik/ Aplikant adwokacki lub radcowski

KANCELARIA ADWOKACKA BIJAS SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie projektów pism (procesowych i pozaprocesowych).

  • Analiza i sporządzanie umów.

  • Sporządzanie opinii prawnych.

  • Analiza przepisów prawa i orzecznictwa.

  • Prowadzenie spraw pod nadzorem adwokatów i radców prawnych.

  • Współpraca z Klientami.

Nasze wymagania

  • Student IV lub V roku prawa lub aplikant adwokacki bądź aplikant radcowski I roku.

  • Znajomość prawa pracy, prawa handlowego i cywilnego, mile widziana znajomość także innych dziedzin prawa.

  • Doświadczenie zawodowe (np. praca/praktyki w kancelariach, sądach, prokuraturach).

  • Odpowiedzialność, rzetelność, pracowitość, zaangażowanie.

  • Dyspozycyjność ok. 4-5 dni w tygodniu w godzinach dostosowanych do zajęć studenta/aplikanta.

  • Mile widziane prawo jazdy kat. B.

  • Znajomość programu Legalis i podstawowych programów Microsoft.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie odpłatnej umowy o praktyki/umowy zlecenia.

  • Perspektywę rozwoju zawodowego i finansowego.

  • Stabilne zatrudnienie w firmie z ponad 20 letnim stażem na rynku usług prawnych.

  • Nabycie doświadczenia z najistotniejszych dziedzin prawa.

  • Możliwość poznania z bliska całego procesu prowadzenia spraw.

  • Pracę w młodym, prężnym zespole pod okiem adwokatów.

  • Możliwość rozwoju osobistego.

Informacje dodatkowe:

Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 28 lutego 2021 roku. Po tym dniu, wybrane osoby zostaną zaproszone na rozmowę kwalifikacyjną. Wraz ze zgłoszeniami, oprócz CV, prosimy o wskazanie zakresu dyspozycyjności (tj. wskazanie dni i godzin, w których kandydat może odbywać praktyki/wykonać pracę).