Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Praktykant / Przyszły rekruter

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Praktykant/Stażysta
  • 2019-01-11

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Od 30 lat z sukcesem pomagamy największym talentom znaleźć idealną pracę, a globalnym liderom - doskonałych pracowników. W naszych działaniach kierujemy się hasłem Powering your ambition.

    Chcesz rozwinąć się w obszarze rekrutacji, ale masz niewielkie doświadczenie? W związku z dynamicznym rozwojem naszego biura, poszukujemy obecnie osób chętnych do pracy w charakterze Praktykanta/Przyszłego rekrutera.

    Jest to unikalna szansa na zdobycie nowych kwalifikacji w obszarze HR, ponieważ oferujemy realną wiedzę i doświadczenie. To Twoja inwestycja we własny rozwój :)

    Miejsce pracy: Kraków

    Jeśli do nas dołączysz, do Twoich obowiązków będzie należało:

    • Wspieranie projektów rekrutacyjnych w dywizjach: Finance & Accounting, Engineering & Manufacturing w ramach rekrutacji wielojęzycznych, a także projektów IT
    • Poszukiwanie kandydatów spełniających oczekiwania Klienta i bezpośredni kontakt z nimi
    • Udział w projektach dla największych i najbardziej rozpoznawalnych brandów na rynku
    • Poszukiwanie nowych sposobów dotarcia do Kandydatów, wpływ na swoją pracę i dostarczane wyniki
    • Wsparcie całego zezpołu Konsultantów ds. rekrutacji
    • Praca w systemie CRM - SalesForce

    Czego od Ciebie oczekujemy?

    • Znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
    • Znajomość języka niemieckiego lub innego obcego na poziomie komunikatywnym będzie dużym atutem
    • Dyspozycyjności co najmniej 25-30h/tydzień – warunek konieczny
    • Wysokich umiejętności interpersonalnych
    • Otwartości na nowe zadania, dokładności i skrupulatności
    • No i najważniejsze! Zainteresowania rekrutacją ;)

    Co gwarantujemy?

    • Szkolenia z zakresu HR, CRM, Business Development, LinkedIn etc.
    • 3 miesięczne płatne praktyki w jednej z największych w Polsce firm doradztwa personalnego
    • Po odbytych praktykach jest szansa na pozostanie i pracę w naszym zespole!
    • Współpracę ze specjalistami w branży i zdobycie cennego doświadczenia zawodowego

    Postaw na swój rozwój! Czekamy właśnie na Ciebie!

    Jeśli nasza oferta jest dla Ciebie interesująca, skontaktuj się z nami poprzez przycisk do aplikowania.

    Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

    Agencja wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 10504.

    www.cpljobs.pl

    Informacje o Tobie będziemy mogli przetwarzać na podstawie wyrażonej przez Ciebie zgody, która jest dobrowolna i może zostać wycofana w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej wycofaniem. Dlatego składając aplikację w tym procesie rekrutacyjnym nie zapomnij o umieszczeniu odpowiedniej klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez CPL Jobs Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-001) przy Al. Jerozolimskich 81, wpisaną do Krajowego Rejestru Przedsiębiorców, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla M.St. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000364333, NIP 7010256845, REGON 142578192 moich danych osobowych, które zostały zamieszczone w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych (CV, list motywacyjny), w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko, na które aplikuję. Zostałam/em poinformowana/y o możliwości wycofania zgody w dowolnym momencie oraz, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej wycofaniem.”

    Jeśli chcesz, aby Twoja kandydatura rozpatrywana była także w przyszłych procesach rekrutacyjnych, należy wyrazić również zgodę w tym zakresie w formie dodatkowej klauzuli o treści:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przekazanych przeze mnie danych osobowych także po zakończonym procesie rekrutacji na stanowisko, na które aplikuję, w celu prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych przez CPL Jobs Sp. z o.o. Zostałam/em poinformowana/y o możliwości wycofania zgody w dowolnym momencie oraz, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej wycofaniem.”