Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Praktykant: Ścieżka Developerska i Testerska

TRANSITION TECHNOLOGIES-SOFTWARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o staż / praktyki
  • praktykant / stażysta

Twój zakres obowiązków

  • Czeka Cię praca przy naszych projektach komercyjnych,

  • Będziesz analizować kod razem ze swoim opiekunem,

  • Zapoznasz się z pracą z dokumentacją techniczną,

  • Nauczysz się korzystać z systemów do zgłaszania błędów,

  • Pokażemy Ci nasz system kontroli wersji,

  • Czeka Cię też praca z oprogramowaniem wspomagającym testowanie.

Nasze wymagania

  • Interesuje Cię rozwój w ramach jednej z naszych ścieżek technologicznych:

  • Białystok: Java, Front End

  • Koszalin: Java, Front End, Android, iOS, tester

  • Lublin: Java, Front End, .NET, Bazy danych, DevOps, tester

  • Ostrów Wielkopolski: Java, Front End

  • Rzeszów: Java, Front End, DevOps, tester

  • Chcesz zostać z nami po zakończeniu praktyk (zaoferujemy stałą pracę wybranym osobom),

  • Studiujesz na kierunku informatycznym - II rok lub wyżej,

  • Masz podstawową znajomość technologii w ramach wybranej ścieżki,

  • Umiejętności z zakresu testowania oprogramowania

  • Masz otwarty, analityczny umysł,

  • Chcesz się w pełni zaangażować w zdobywanie wiedzy,

  • Chętnie współpracujesz w zespole.

To oferujemy

  • • Oferujemy płatne praktyki z możliwością późniejszego zatrudnienia,

  • • Twoja praca będzie ciekawa, rozwijająca i pełna wyzwań,

  • • Będziesz współpracować w zespole doświadczonych programistów oraz innych praktykantów,

  • • Pracę przy dedykowanych projektach z wykorzystaniem nowoczesnych technologii

  • • Z nami rozwiniesz swoje umiejętności techniczne oraz miękkie,

  • • Zapewniamy opiekę doświadczonego mentora,

  • • Praktyki odbędziesz w przyjaznej atmosferze,

  • • Będziesz mógł skorzystać z elastycznych godziny pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • inicjatywy dobroczynne

  • ekologiczne miejsce pracy

TRANSITION TECHNOLOGIES-SOFTWARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Transition Technologies Software to społeczność ponad 250 utalentowanych specjalistów, zajmujących się dostarczaniem profesjonalnych usług programistycznych i consultingowych. Będąc częścią Grupy Kapitałowej Transition Technologies, zdobyliśmy 30-letnie doświadczenie w branży IT, stając się liderem w produkcji oprogramowania z obszaru gazownictwa, energii i sektora publicznego.

Nasz zespół tworzą pasjonaci i eksperci. Programiści Java, Baz Danych Oracle, .NET, Front-End, Python, specjaliści UI/UX i DevOps oraz testerzy oprogramowania świadczą usługi na najwyższym poziomie. Przyjazne środowisko pracy, rozwój zawodowy, znajomość i wykorzystywanie najnowszych narzędzi oraz technologii, umożliwia nam spełnianie oczekiwań najbardziej wymagających Klientów.

Przewiń do profilu firmy