Oferta pracy

    Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

    Aktualne oferty pracodawcy

    Oferta z szybkim aplikowaniem
    co to?

    Praktykant SQL developer

    PCMI SP. Z O.O.O firmie

    PCMI SP. Z O.O.

    aleja Jana Pawła II 39A

    Kraków

    Technologie, których używamy

    Wymagane

    • SQL

    Twój zakres obowiązków

    • Tworzenie zapytań w języku SQL

    • Analiza danych

    • Rozwój baz danych MS SQL server

    Nasze wymagania

    • Student/-ka IV lub V roku studiów informatycznych lub pokrewnych

    • Znajomość relacyjnych baz danych, języka SQL

    • Komunikatywna znajomość j. angielskiego

    To oferujemy

    • Możliwość zdobycia doświadczenia pod okiem doświadczonego zespołu programistów

    • Pracę w międzynarodowym środowisku

    • Elastyczny czas pracy

    • Istnieje możliwość nawiązania stałej współpracy po zakończeniu praktyk

    • Benefity

    • dofinansowanie zajęć sportowych

    • prywatna opieka medyczna

    • dofinansowanie nauki języków

    • dofinansowanie szkoleń i kursów

    • ubezpieczenie na życie

    • możliwość pracy zdalnej

    • elastyczny czas pracy

    • owoce

    • spotkania integracyjne

    • brak dress code’u

    • kawa / herbata

    • napoje

    • parking dla pracowników

    • strefa relaksu

    Jesteśmy jedną z wiodących firm na rynku dostarczających oprogramowanie dla firm z branży gwarancji rozszerzonych. Główna siedziba firmy znajduje się w USA, posiadamy też odziały w Chiangmai (Tajlandia) oraz w Krakowie. Obecnie do zespołu w Krakowie poszukujemy praktykantów SQL developer.

    Przewiń do profilu firmy