Praktykant - Stażysta w dziale księgowości

Alphabet Polska Fleet Management Sp. z o.o. O firmie

Rekrutacja zdalna

Alphabet Polska Fleet Management Sp. z o.o.

Wołoska 22a

Warszawa

Alphabet jest jedną z pięciu największych europejskich firm, zajmujących się finansowaniem i zarządzaniem flotami pojazdów wszystkich marek. Firma powstała w 1997 roku i należy do Grupy BMW. W portfolio ma łącznie ponad 700.000 samochodów na 30 rynkach.

W Polsce Alphabet istnieje od roku 2001 i zarządza flotą ponad 19.000 aut.

Obecnie Alphabet poszukuje pracowników na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Archiwizowanie dokumentów;
  • Księgowanie faktur serwisowych;
  • Uzgadnianie sald rozrachunkowych.

Wymagania:

  • Status studenta ostatnich lat studiów ekonomicznych lub związanych z finansami i rachunkowością;
  • Dostępność w pełnym wymiarze godzin;
  • Otwartość i chęć nauki nowych umiejętności;
  • Dobre zdolności organizacyjne;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym (w mowie i piśmie);
  • Dobra znajomość aplikacji MS Office;
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia na okres od 6 miesięcy do 12 miesięcy;
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole;
  • Możliwość zdobywania nowych doświadczeń zawodowych;
  • Stabilne warunki pracy w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o przesłanie CV za pomocą:

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o przesłanie CV z adnotacją: „Oświadczam że zapoznałam/zapoznałem się z treścią klauzuli informacyjnej dotyczącej przetwarzania danych osobowych dostępną pod adresem: https://www.alphabet.com/files/2019-01/informacja-o-przetwarzaniu-danych-osobowych-rekrutacja.pdf
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych przez Alphabet Polska Fleet Management Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie dla celów udziału w rekrutacji, w którym złożyłem/złożyłam te dokumenty. Wiem, że powyższa zgoda może być odwołana w każdym momencie, co jest jednoznaczne z brakiem możliwości dalszego uczestnictwa w rekrutacji i nie ma wpływu na przetwarzanie danych, które miało miejsce przed jej odwołaniem.”

Jeżeli chce Pani/Pan wziąć udział w także w innych rekrutacjach prowadzonych prosimy o umieszczenie dodatkowo klauzuli w wersji jak poniżej:

„Oświadczam że zapoznałam/zapoznałem się z treścią klauzuli informacyjnej dotyczącej przetwarzania danych osobowych dostępną pod adresem: https://www.alphabet.com/files/2019-01/informacja-o-przetwarzaniu-danych-osobowych-rekrutacja.pdf
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych przez Alphabet Polska Fleet Management Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie dla celów udziału w rekrutacji, w którym złożyłem/złożyłam te dokumenty, a także w przyszłych rekrutacjach. Wiem, że powyższa zgoda może być odwołana w każdym momencie, co jest jednoznaczne z brakiem możliwości dalszego uczestnictwa w tej i następnych rekrutacjach i nie ma wpływu na przetwarzanie danych, które miało miejsce przed jej odwołaniem.”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy