Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Praktykant/Stażysta w Dziale Marketingu i Komunikacji

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut WłókiennictwaO firmie

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Włókiennictwa

Brzezińska 5/15

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • wdrażanie strategii marketingowej i PR Instytutu,

  • aktywne działania w mediach społecznościowych,

  • przygotowanie materiałów informacyjnych niezbędnych do prowadzenia komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej,

  • tworzenie i redagowanie tekstów na stronę www,

  • wsparcie w obszarze administracyjnym w tym udział w organizacji wydarzeń.

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie, mile widziany student ostatnich lat studiów,

  • doświadczenie w tworzeniu tekstów lub innych materiałów komunikacyjnych,

  • doświadczenie w prowadzeniu profili w mediach społecznościowych (współtworzenie contentu, publikacja, rozwój treści) będzie dodatkowym atutem,

  • praktyczna znajomość pakietu MS Office, w szczególności: Word, Excel, Power Point,

  • umiejętność posługiwania się poprawną polszczyzną,

  • kreatywność, lekkie pióro, poczucie estetyki,

  • dobra organizacja pracy,

  • umiejętność budowania relacji, otwartość na nowe kontakty,

  • zaangażowanie w realizowane zadania.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji,

  • możliwość ubezpieczenia grupowego,

  • świadczenia z ZFŚS,

  • ciekawą pracę w środowisku opartym na współpracy i wzajemnym szacunku.

Łukasiewicz - Instytut Włókiennictwa od 75 lat realizuje projekty z zakresu innowacji włókienniczych, dostarczając na rynek produkty i technologie o strategicznym znaczeniu dla gospodarki. Posiada akredytowane laboratoria badawcze, prowadzi procesy certyfikacji wyrobów włókienniczych i świadczy usługi w zakresie oceny zgodności odzieży ochronnej i rękawic (PPE), certyfikacji na znak Standard 100 by OEKO-TEX®, Bezpieczny dla Dziecka, Bezpieczny dla Niemowląt, Przyjazny dla Człowieka oraz certyfikacji zgodności wyrobów i usług z dokumentami normatywnymi.

Jest częścią Sieci Badawczej Łukasiewicz - 32 instytuty badawcze zlokalizowane w 12 miastach w Polsce, które tworzą trzecią największą sieć badawczą w Europie.

Przewiń do profilu firmy

W przesłanych dokumentach prosimy podać nr referencyjny ogłoszenia.

Termin składania dokumentów upływa z dniem 14 luty 2021 r.