Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Praktykant - Stażysta w Kancelarii Prawnej

Law Office Pasek Wiak & Co. sp.k.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa zlecenie
  • praktykant / stażysta

Twój zakres obowiązków

Opis stanowiska:

Bezpośrednia współpraca ze wspólnikami Kancelarii w ich bieżącej pracy

Przygotowywanie projektów opinii prawnych, pism procesowych, umów oraz innych dokumentów

Nasze wymagania

Wymagania:

Studentka/student wydziału prawa (co najmniej drugi rok studiów)

Zainteresowanie prawem cywilnym, gospodarczym lub podatkowym

Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Samodzielność i dyspozycyjność

To oferujemy

Oferujemy:

Płatny staż / praktyki w Kancelarii Prawnej

Pracę w prężnie rozwijającej się Kancelarii Prawnej pracującej dla największych podmiotów gospodarczych w Polsce

Możliwość nauki pod nadzorem doświadczonych radców prawnych oraz prawników

Doskonałą atmosferę pracy w młodym zespole

Możliwość zdobycia praktycznych umiejętności

Elastyczne warunki współpracy

O nas

Kancelaria Prawna Law Office Pasek Wiak & Co. sp.k. Powstała w 2004r. i od początku swej działalności na rynku usług prawnych skupiła się na kompleksowej obsłudze podmiotów gospodarczych.

Nasz zespół tworzą osoby zaangażowane w swoją pracę i sprawy Klientów Kancelarii.