Praktykant - Stażysta w Serwisie

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 14.06.2018
  • Ważna jeszcze 19 dni (do 14.07.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Visions for a future together

    Firma Olympus, wiodący globalny producent precyzyjnej technologii optycznej i cyfrowej, opracowuje i udostępnia innowacyjne technologie medyczne, fotograficzne oraz rozwiązania dla przemysłu i nauki. Wielokrotnie nagradzane produkty są niezastąpione w diagnostyce, profilaktyce i leczeniu chorób, wspierają badania i rozwój oraz ułatwiają wiele aspektów życia. W rękach swoich użytkowników zaawansowane technologicznie produkty firmy Olympus sprawiają, że życie ludzi staje się zdrowsze, bezpieczniejsze i szczęśliwsze. W 31 zakładach w Europie pracuje ponad 6750 pracowników. Aplikuj!

    Praktykant / Stażysta w Serwisie
    Miejsce pracy: Bydgoszcz

    Co oferujemy:

    • Ciekawe zadania i przyjemną atmosferę w pracy
    • Wynagrodzenie za pracę
    • Zdobycie doświadczenia w pracy w międzynarodowej firmie będącej liderem w branży medycznej
    • Zapoznanie się ze specyfiką działania serwisu sprzętu medycznego
    • Miłą atmosferę w pracy
    • Codzienną porcję owoców

    Do Twoich zadań należeć będą:

    • Kontakt mailowy i telefoniczny z klientami serwisu
    • Przygotowywanie ofert na przeglądy, pism informacyjnych, kosztorysów
    • Prowadzenie elektronicznego dziennika korespondencji
    • Przesyłanie wezwań na przeglądy technicznie zgodnie z harmonogramem
    • Zakładanie zleceń odbioru przesyłek przez kurierów za pośrednictwem platformy internetowej
    • Monitorowanie zwrotów sprzętów zastępczych

    Jeśli jesteś w trakcie studiów (III-IV rok, niezależnie od kierunku studiów) i możesz poświęcić nam trochę swojego czasu, a do tego chcesz poznać tajniki pracy serwisu sprzętu medycznego i jego administracji - aplikuj.

    Poszukujemy osób odpowiedzialnych, umiejących pracować w zespole i efektywnie komunikujacych się z innymi, również w języku angielskim, z pozytywnym i optymistycznym podejściem do pracy, dla których obsługa komputera (MS Office) oraz pozostałego sprzętu biurowego nie stanowi problemu.

    Zapewniamy możliwości nauki i podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz pracę w bardzo miłym gronie specjalistów

    Lokalizacja: Bydgoszcz
    Dział: Serwis

    Na zgłoszenia czekamy do 30 listopada 2017 roku. Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)."