Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Praktykant - Stażysta w Serwisie w dziale serwisu aparatury medycznej

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Praktykant/Stażysta
  • 22.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Visions for a future together

    Firma Olympus, wiodący globalny producent precyzyjnej technologii optycznej i cyfrowej, opracowuje i udostępnia innowacyjne technologie medyczne, fotograficzne oraz rozwiązania dla przemysłu i nauki. Wielokrotnie nagradzane produkty są niezastąpione w diagnostyce, profilaktyce i leczeniu chorób, wspierają badania i rozwój oraz ułatwiają wiele aspektów życia. W rękach swoich użytkowników zaawansowane technologicznie produkty firmy Olympus sprawiają, że życie ludzi staje się zdrowsze, bezpieczniejsze i szczęśliwsze. W 31 zakładach w Europie pracuje ponad 6750 pracowników. Aplikuj!

    Praktykant / Stażysta w Serwisie
    w dziale serwisu aparatury medycznej

    Miejsce pracy: Bydgoszcz

    Zakres obowiązków

    • Kontakt mailowy i telefoniczny z klientami serwisu
    • Przygotowywanie ofert na przeglądy, pism informacyjnych, kosztorysów
    • Prowadzenie elektronicznego dziennika korespondencji
    • Przesyłanie wezwań na przeglądy technicznie zgodnie z harmonogramem
    • Zakładanie zleceń odbioru przesyłek przez kurierów za pośrednictwem platformy internetowej
    • Monitorowanie zwrotów sprzętów zastępczych

    Wymagane kwalifikacje

    • Jeśli jesteś w trakcie studiów (III-IV rok, niezależnie od kierunku studiów) i możesz poświęcić nam trochę swojego czasu, a do tego chcesz poznać tajniki pracy serwisu sprzętu medycznego i jego administracji - aplikuj.
    • Poszukujemy osób odpowiedzialnych, umiejących pracować w zespole i efektywnie komunikujacych się z innymi, również w języku angielskim, z pozytywnym i optymistycznym podejściem do pracy, dla których obsługa komputera (MS Office) oraz pozostałego sprzętu biurowego nie stanowi problemu.
    • Zapewniamy możliwości nauki i podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz pracę w bardzo miłym gronie specjalistów.

    Korzyści dla Ciebie

    • Ciekawe zadania i miła atmosfera w pracy
    • Wynagrodzenie za pracę
    • Zdobycie doświadczenia w pracy w międzynarodowej firmie będącej liderem w branży medycznej
    • Zapoznanie się ze specyfiką działania serwisu sprz ętu medycznego
    • Codzienna porcja owoców
    Informacje o Olympus Medical Systems Division

    Dział Medical Systems Divison to największy obszar działalności firmy Olympus oraz światowy lider technologii i marketingu w zakresie endoskopii. Firma Olympus postawiła sobie za cel znalezienie najlepszych rozwiązań najważniejszych problemów medycznych, które przyśpieszą powrót do zdrowia pacjentów, poprawią warunki pracy lekarzy i personelu technicznego oraz zwiększą wybór sprawdzonych rozwiązań w służbie zdrowia.
    Na zgłoszenia czekamy do 15 kwietnia 2019 roku. Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)"