Oferta pracy

Praktykant Tester Automatyzujący

TRANSITION TECHNOLOGIES PSC SP Z O OO firmie

TRANSITION TECHNOLOGIES PSC SP Z O O

Jana Henryka Dąbrowskiego 79A

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Implementacja testów automatycznych zgodnie z wypracowanymi standardami na dużych projektach

  • Budowa frameworków testów automatycznych w Java lub C#

  • Analizowanie oraz rozwiązywanie problemów wraz z zespołem developerskim

Nasze wymagania

  • Podstawowa znajomość i chęć rozwoju w max 4 preferowanych obszarach: (do wyboru w formularzu aplikacyjnym)

  • Podstawowa znajomość przynajmniej jednego języka programowania (Java, C#)

  • Podstawowa znajomość Selenium WebDriver (opcjonalnie)

  • Podstawowa znajomość wzorców projektowych (opcjonalnie)

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie min B2

  • Dostępność w wymiarze 4/5 etatu (32 godz. tygodniowo)

  • Komunikatywność, kreatywności, umiejętności analityczne i pracy zespołowej

  • Mile widziane:

  • Status studenta

To oferujemy

  • Umowę absolwencką lub umowę zlecenie

  • 3 miesięczne (lipiec-wrzesień), płatne praktyki w wymiarze 4/5 etatu (32 godz. tygodniowo)

  • Udział w projektach podążających za najnowszymi trendami w IT

  • Oferty pracy dla najlepszych i najbardziej zaangażowanych

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Super benefity m.in. spotkania integracyjne, owocowe wtorki, słodkie czwartki

  • Facebook

  • www.ttpsc.com

  • YouTube

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Transition Technologies PSC specjalizuje się w tworzeniu rozwiązań IT dla przemysłu. Szczególnie Connected Product Lifecycle Management, zastosowaniu w przemyśle najnowszych technologii Internetu Przedmiotów (IoT) i Rozszerzonej Rzeczywistości (AR), dzięki którym nasi Klienci mogą realizować koncepcję Przemysłu 4.0. Nasza firma to ponad 500 entuzjastów programowania, innowacji technologicznych oraz metodyk programowania, którzy w swojej pracy zawsze kierują się wzajemną pomocą, dobrą atmosferą oraz kreatywnym podejściem.

Przewiń do profilu firmy