Oferta pracy

Praktykant - Tester automatyzujący

Orange Polska

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o staż / praktyki
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Python

  • Java

Twój zakres obowiązków

  • przeprowadzanie testów oprogramowania (system udostępniający API dla usług telewizyjnych)

  • przygotowywanie przypadków i scenariuszy testowych

  • automatyzacja (programowanie) testów, w tym testów wydajności API

  • analiza dokumentacji technicznej

  • analiza wyników badań i przygotowywanie raportów z badań oprogramowania

  • automatyczne testowanie oprogramowania na dekodery Android TV w oparciu o framework Apium

Nasze wymagania

  • status studenta, preferowane kierunki techniczne: informatyka/telekomunikacja

  • znajomość programowania w Java i/lub Python

  • znajomość środowiska GitLab

  • wiedza dotycząca działania usług sieciowych w standardzie REST API

  • chęć nauki innych języków programowania (np. Go Lang)

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • dociekliwość, dokładność i spostrzegawczość

  • chęć zdobywania nowej wiedzy i osiągania celu

Zespół:

Jesteśmy zespołem ekspertów odpowiedzialnych za obszar udoskonalenia telewizji oferowanej przez Orange, wdrażania i utrzymania produktów dla domu, procesów diagnostyki oraz analizy, rozwiazywania problemów klienckich. Tworzymy systemy do analityki jak i systemy backendowe dla usług telewizyjnych, diagnostycznych i seamless CPE.