Ta oferta pracy jest nieaktualna od 866 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Praktykant /-tka w dziale Administracyjno - Kadrowym

  • Warszawa, mazowieckie
  • Praktykant/Stażysta
  • 2015-05-06

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 roku wspiera swoich klientów i kandydatów w Polsce. W Polsce ManpowerGroup posiada 40 agencji i jest obecny w 25 miastach w całym kraju. Organizacja oferuje unikalne usługi dla firm i kandydatów poprzez: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower® oraz Experis™. Usługi ManpowerGroup w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą i outplacement.

Interesujesz się kadrami? Chcesz zostać ekspertem w zakresie prawa pracy? Obecnie dajemy Ci możliwość na zdobycie praktycznej wiedzy i umiejętności niezbędnych do pracy w działach kadr. Aplikuj już dziś!

Praktykant/-tka w dziale Administracyjno-Kadrowym
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: Praktyki/AdmHub/2015

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku będzie zajmować się wsparciem działu we wszelkich aspektach związanych z obsługą kadrowo-administracyjną pracowników zewnętrznych zatrudnionych na umowach kodeksowych, a w szczególności:

  • w obsłudze zatrudnianych pracowników w systemie CRM (szablony, wprowadzanie kandydatów i umów),
  • w procesowaniu zatrudnienia nowego pracownika (koordynowanie badań lekarskich, szkoleń BHP,  itp.),
  • w tworzeniu umów i aneksów,
  • przy prowadzeniu ewidencji czasu pracy
Wymagania

Od praktykantów oczekujemy:

  • zaangażowania,
  • rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych,
  • zainteresowania obszarem prawa pracy

Oczekiwana dostępność: min. 30 godzin tygodniowo.

Oferta
  • Możliwość poznania różnych aspektów pracy w dziale kadrowym,
  • Dynamiczna praca z doświadczonym zespołem,
  • Możliwość uczenia się od najlepszych!

Osoby zainteresowane ogłoszeniem prosimy o przesłanie aplikacji.
Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z ManpowerGroup oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 412.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się