Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Praktykant/tka w Dziale Prawnym

Danwood S.A.O firmie

Danwood S.A.

Konstantego Ciołkowskiego 2/2a

Białystok

Zakres obowiązków:

  • wsparcie pracowników Działu Prawnego w wykonywaniu bieżącej obsługi prawnej Spółki,
  • przygotowywanie projektów pism, opinii i umów oraz wewnętrznych aktów prawnych (regulaminów, procedur, instrukcji),
  • wyszukiwanie orzecznictwa i piśmiennictwa,
  • analiza problematycznych zagadnień prawnych,
  • archiwizacja dokumentacji prawnej.

Wymagania:

  • preferowany student/tka IV, V roku studiów na kierunku: prawo,
  • wysoka średnia ocen i dobra teoretyczna znajomość przepisów prawa cywilnego, budowlanego, spółek handlowych i pracy,
  • dobra umiejętność obsługi pakietu MS Office i programów prawniczych np. LEX,
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego,
  • komunikatywność, odpowiedzialność, zaangażowanie,
  • dobra organizacja pracy i umiejętność jej wykonywania pod presją czasu.

Na co możesz liczyć:

  • praktyki w wymiarze 3-4 dni w tygodniu (do uzgodnienia i pogodzenia z planem zajęć studenta) w oparciu o odpłatną umowę absolwencką,
  • komfortowe warunki pracy i elastyczny sposób jej organizacji, pozwalający pogodzić naukę oraz praktykę.

Ogłoszenie archiwalne