Oferta pracy

Praktykant - Twórca aplikacji

TRANSITION TECHNOLOGIES PSC SP Z O OO firmie

  • Piotrkowska 276, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie, umowa o staż / praktyki
  • część etatu
  • praktykant / stażysta

TRANSITION TECHNOLOGIES PSC SP Z O O

Piotrkowska 276

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie aplikacji biznesowych na platformie Microsoft Power Platform

  • Tworzenie przepływów na platformie Power Automate

  • Generowanie raportów PowerBI

  • Tworzenie koncepcji/architektury rozwiązań dla klientów końcowych w ramach szeroko pojętej koncepcji Industry 4.0

  • Praca przy projektach typu Canvas, Portals oraz Model-driven

Nasze wymagania

  • Podstawowa znajomość protokołu HTTP

  • Podstawowa znajomość JSON, XML, CSV

  • Podstawowa znajomość relacyjnych baz danych – MSSQL, (mile widziane - Microsoft Dataverse (Common Data Service))

  • Mile widziana podstawowa znajomość języka C# oraz JavaScript/HTML

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Umiejętność projektowania interfejsu użytkownika (aplikacji mobilnych, www, desktop);

  • Mile widziane:

  • mile widziane

To oferujemy

  • Umowę absolwencką lub umowę zlecenie;

  • 3 miesięczne (lipiec-wrzesień), płatne praktyki w wymiarze 4/5 etatu (32 godz. tygodniowo);

  • Udział w projektach podążających za najnowszymi trendami w IT;

  • Oferty pracy dla najlepszych i najbardziej zaangażowanych;

  • Przyjazną atmosferę pracy;

  • Super benefity m.in. spotkania integracyjne, owocowe wtorki, słodkie czwartki;

  • Facebook

  • www.ttpsc.com

  • YouTube

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

O nas

Transition Technologies PSC specjalizuje się w tworzeniu rozwiązań IT dla przemysłu. Szczególnie Connected Product Lifecycle Management, zastosowaniu w przemyśle najnowszych technologii Internetu Przedmiotów (IoT) i Rozszerzonej Rzeczywistości (AR), dzięki którym nasi Klienci mogą realizować koncepcję Przemysłu 4.0. Nasza firma to ponad 500 entuzjastów programowania, innowacji technologicznych oraz metodyk programowania, którzy w swojej pracy zawsze kierują się wzajemną pomocą, dobrą atmosferą oraz kreatywnym podejściem.

Przewiń do profilu firmy