Oferta pracy

Praktykant (Utrzymanie Sieci i Rozwój Usług Mobilnych)

PLAY (P4 Sp. z o.o.)

  • Wynalazek 1, Mokotów, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o staż / praktyki
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • praktykant / stażysta
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Wynalazek 1

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie w weryfikacji wykonywanych przeglądów na lokalizacjach stacji bazowych

  • wsparcie w weryfikacji usuwania usterek przez podwykonawców,

  • wsparcie w weryfikacji kosztorysów prac dodatkowych zleconych do podwykonawców

  • zapewnienie możliwości wejść na lokalizacje stacji bazowych dla pracowników i podwykonawców PLAY

  • przygotowanie raportów

  • współpraca z działami konfiguracyjnymi (Operations), nadzoru (Network Operations Center), transmisji i budowy sieci (Roll-out)

Nasze wymagania

  • jesteś studentem lub absolwentem studiów, lub masz ukończoną szkołę średnią o profilu technicznym (preferowane kierunki techniczne w obszarze telekomunikacji, elektrotechniki, elektroniki lub budownictwa)

  • znasz podstawy architektury sieci GSM i UMTS

  • znasz pakiet MS Office (szczególnie MS Excel

To oferujemy

  • Możliwość odbycia 3-miesięcznych płatnych praktyk na podstawie umowy o praktykę absolwencką (harmonogram praktyk do ustalenia)

  • Zdobycie cennego doświadczenia – zapewniamy szkolenia i wsparcie specjalistów pracujących w Play

  • Udział w zadaniach pozwalających poznać procesy biznesowe