Oferta pracy

Praktykant w dziale Business Analytics

Autohero Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Połczyńska 31A, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • praktykant / stażysta

Autohero Polska Sp. z o.o.

Połczyńska 31A

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie raportów, analiza danych i ich interpretacja na potrzeby Zarządu oraz poszczególnych departamentów

  • Wizualizacja danych w oparciu o odpowiednie wskaźniki KPI i dostępne narzędzia raportowe

  • Optymalizacja i usprawnianie procesów raportowania

  • Udział w projektach na rzecz rozwoju procesów automatyzacji i optymalizacji codziennych działań w firmie

Nasze wymagania

  • Student III-V roku lub absolwent studiów wyższych (preferowane kierunki: Big Data, Metody ilościowe, Data Science)

  • Znajomość języka SQL (warunek konieczny)

  • Bardzo dobra znajomość programu Excel i/lub Google Sheets

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (min. B1)

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, zaangażowanie oraz chęć pogłębiania wiedzy w powierzonym obszarze

Mile widziane

  • Praktyczna znajomość języka Python

To oferujemy

  • Płatne praktyki w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie z branży motoryzacyjnej

  • Czas pracy w wymiarze 30-40 h tygodniowo od poniedziałku do piątku

  • Możliwość pracy zdalnej po okresie próbnym

  • Benefity pozapłacowe (opieka medyczna, karta sportowo-rekreacyjna, ubezpieczenie grupowe)

  • Otwartość na wdrażanie nowych pomysłów usprawniających działanie firmy

  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole nastawionym na współpracę

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

AUTOHERO to innowacyjna platforma sprzedaży sprawdzonych samochodów używanych najwyższej jakości w pełni online. Nasza marka obecna jest

w dziewięciu krajach - Polsce, Niemczech, Austrii, Szwecji, Holandii, Belgii, Francji, Włoszech oraz Hiszpanii. Łącznie każdego dnia oferujemy naszym klientom ponad 4.000 samochodów osobowych.

Jako AUTOHERO zmieniamy rynek sprzedaży samochodów używanych oferując zakup samochodu w pełni online bez wychodzenia z domu. Każdy sprzedawany przez nas pojazd jest sprawdzony przez niezależnych rzeczoznawców, a każdy Klient otrzymuje bezpłatną roczną gwarancję, 14 dni na zwrot pojazdu oraz bezpłatną dostawę pod wskazany adres.

W Polsce posiadamy również flagowy showroom znajdujący się w hali kultowej fabryki FSO.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy