Praktykant w dziale Business Information & Reporting

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Praktykant/Stażysta
  • 07.11.2018
  • Ważna jeszcze 19 dni (do 07.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zadania:

    • Przygotowywanie analiz i rekomendacji biznesowych z wykorzystaniem wielu źródeł danych,
    • Przygotowywanie raportów (ad hoc/cyklicznych),
    • Uczestnictwo i wsparcie projektów biznesowych,
    • Przygotowywanie i prowadzenie prezentacji.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,
    • Umiejętność obsługi programów MS Office: Excel z PowerPivot, PowerPoint,
    • Doświadczenie w dziedzinie analizowania danych,
    • Dobra znajomość j. angielskiego,
    • Umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne,
    • Umiejętność analizowania i wyciągania wniosków.
    Oferujemy:
    • Bardzo ciekawe stanowisko umożliwiające rozwój w obszarze szeroko pojętych analiz sprzedaży,
    • Możliwość poznania biznesu FMCG,
    • Dużą samodzielność i odpowiedzialność,
    • Poznanie firmy poprzez współpracę z kluczowymi działami w organizacji,
    • Pełny zakres wsparcia niezbędnego do wykonywania zadań,
    • Szkolenia i treningi.