Ta oferta pracy jest nieaktualna od 145 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Praktykant w Dziale Compounding

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Praktykant/Stażysta
  • 2018-06-21

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    BEIERSDORF MANUFACTURING POZNAŃ
    Beiersdorf Manufacturing Poznań
    to zgrany ponad 400 pracowników, w których potencjał głęboko wierzymy i wspieramy ich wszechstronny rozwój. Jesteśmy firma produkcyjną - najnowsze technologie, urządzenia i systemy zapewniają, że każdy kosmetyk tutaj wyprodukowany to kosmetyk najwyższej jakości. Około 90 procent z nich eksportujemy do ponad 30 krajów na całym świecie.

    ZADANIA:

    • monitorowanie, analizowanie i tworzenie wskaźników w obszarze produkcji,
    • zbieranie danych i przedstawianie ich w formie graficznej,
    • wspieranie zespołu w codziennej pracy.

    OCZEKIWANIA:

    • Studentki/ studenci min. III roku studiów; preferowane kierunki: Zarządzanie i Inżynieria Produkcji lub pokrewne
    • Znajomość MS Office (w szczególności programu Excel)
    • Myślenie procesowe
    • Komunikatywność, umiejętność pracy w grupie
    • Dobra znajomość j. angielskiego
    • Mile widziane doświadczenie z praktyk, staży i stypendiów

    OFERTA BMP:

    Oferujemy 3-6 miesięczną, płatną praktykę w okresie letnim, możliwość poznania „od kuchni” międzynarodowej korporacji oraz zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV
    (z podpisaną zgodą na przetwarzanie danych osobowych)
    poprzez poniższy przycisk Aplikuj.