Oferta pracy

Praktykant w Dziale E-commerce

Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja Sp. z o.o. (Hebe)O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o staż / praktyki
  • pełny etat, część etatu
  • praktykant / stażysta, asystent

Twój zakres obowiązków

  • nauczysz się, jak wygląda kompleksowa obsługa klientów sklepu internetowego w międzynarodowej firmie

  • będziesz mieć możliwość testowania nowych funkcjonalności i proponowania nowych rozwiązań w obszarze e-commerce

  • dowiesz się, jak raportować i tworzyć prezentacje dotyczące E-customer care

  • będziesz mieć realny wpływ na rozwój i optymalizację procesów obsługi klienta, jak również współpracę z działami wewnątrz firmy

Nasze wymagania

  • bardzo dobrze znasz język angielski (min. B2)

  • posiadasz wykształcenie wyższe lub jesteś w trakcie studiów

  • bardzo dobrze znasz pakiet MS Office (zwłaszcza Excel i PowerPoint)

  • cechuje Cię umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów i proaktywność

To oferujemy

  • Pracę w oparciu o umowę zlecenie na okres 3-6 miesięcy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia u jednego z największych pracodawców w branży retail

  • Poznanie specyfiki pracy w dziale E-commerce

  • Zadania mające wpływ na realizację celów biznesowych

  • Wsparcie opiekunów merytorycznych i bieżąca informacja zwrotna