Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Praktykant w dziale Finansowym

Hitachi Astemo Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Bierutowska 91, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie
  • praktykant / stażysta

Hitachi Astemo Poland Sp. z o.o.

Bierutowska 91

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Analiza zobowiązań i należności

  • Wsparcie przy sporządzaniu raportów do GUS i NBP

  • Aktywacje środków trwałych

  • Współpraca z SSC (shared service center)

  • Wsparcie przy sporządzaniu raportów dziennych na potrzeby kontrolingu

  • Pomoc w bieżącej pracy działu

Nasze wymagania

  • Student 4-5 roku studiów magisterskich na kierunku ekonomicznym

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie

  • Dostępność do podjęcia stażu w wymiarze minimum 20 godzin tygodniowo

  • Dobra praktyczna znajomość pakietu Microsoft Office – w szczególności Excel

  • Umiejętności analityczne

  • Świetna organizacja pracy i umiejętność ustalania priorytetów

  • Odpowiedzialność, terminowość i skrupulatność w wykonywaniu obowiązków

  • Umiejętność komunikacji i pracy w zespole

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia cennych doświadczeń w obszarze Finansów w branży automotive;

  • Wsparcie doświadczonych profesjonalistów podczas wdrożenia;

  • Samodzielne projekty

  • Płatną praktykę na podstawie umowy zlecenia;

  • Dofinansowaną karta Multisport

  • Dofinansowane obiady

Czy jesteś gotowy, aby budować z nami przyszłość przemysłu motoryzacyjnego?

Hitachi Astemo Poland Sp. z o. o jest częścią Hitachi Astemo , która koncentruje się na wiodących na świecie zaawansowanych rozwiązaniach w zakresie mobilności w dziedzinie elektryfikacji, autonomicznej jazdy i łączności, aby pomóc zmniejszyć szkody dla środowiska, zmniejszyć liczbę wypadków drogowych i poprawić komfort. Razem przyczyniamy się do zrównoważonego społeczeństwa i poprawy jakości życia, dostarczając rozwiązania mobilne, które satysfakcjonują naszych klientów i stanowią przyszły rdzeń systemów motoryzacyjnych i motocyklowych. Dzięki Naszym pracownikom możemy osiągać te cele i jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy pracodawcą oferującym równe szanse.

Nasza dywizja Brake Business Unit jest jednym z największych na świecie producentów samochodowych układów hamulcowych. Nasze produkty - hamulce tarczowe, bębnowe, elektromechaniczne hamulce postojowe i wirniki - dedykowane są do samochodów osobowych, lekkich pojazdów użytkowych i dwukołowych poprzez producentów oryginalnego wyposażenia oraz kanały dystrybucji na rynku wtórnym. Mamy globalny zasięg, prowadząc działalność w Europie, Azji, Afryce Południowej, Ameryce Północnej i Południowej.

Przewiń do profilu firmy

Informacje o firmie

W Hitachi Astemo Harmonia, Szczerość i Pionierski Duch to wartości praktykowane - szanujemy się nawzajem, nigdy nie rezygnujemy z odpowiedzialności i pracujemy kreatywnie, aby wypełnić naszą misję. Nasi ludzie mają ekscytujące możliwości rozwoju w prawdziwie międzynarodowym biznesie, w którym są dumni z bycia częścią innowacyjnego zespołu. Cenimy różnorodność i integrację dzięki którym budujemy przyjazne środowisko pracy, sprzyjające wykorzystaniu naszego pełnego potencjału. Wierzymy, że da nam to siłę do wprowadzania wielkich innowacji, w celu tworzenia nowych wartości dla ludzi, pojazdów i społeczeństwa oraz do uwolnienia naszego pełnego potencjału, aby stać się światowym liderem we wszystkim, co robimy.

www.hitachiastemo.com