Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Praktykant w Dziale Handlowym

  • Gliwice, śląskie
  • Praktykant/Stażysta
  • 31.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy firmą specjalizującą się w produkcji systemów osłonowych do obiektów budowlanych. Od prawie 25 lat z zaangażowaniem rozwijamy naszą działalność ─ dzięki temu z rodzinnego biznesu przekształciliśmy się w stabilne przedsiębiorstwo. Codziennie doskonalimy nasze rozwiązania i dzisiaj z dumą gwarantujemy Klientom na całym świecie wysoką jakość produktu oraz zwinne działanie.

    Aktualnie poszukujemy osób zainteresowanych

    płatnym praktykami w Dziale Handlowym
    Miejsce pracy: Gliwice

    Najważniejsze obowiązki, to wspieranie Działu Handlowego w:

    • przygotowywaniu oraz wysyłaniu materiałów handlowych do klientów
    • pomoc w przygotowywaniu raportów i analiz na potrzeby działu handlowego
    • pomoc w przygotowywaniu wizyt klientów w siedzibie firmy

    Wymagania:

    • mile widziany kierunek studiów: Administracja lub pokrewne
    • dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności programu Excel oraz znajomość obsługi urządzeń biurowych
    • wysoka kultura osobista i dokładność w wykonywanej pracy
    • chęć do pracy oraz optymizm i energia w działaniu

    Oferujemy:

    • 3 miesięczne płatne praktyki w Dziale Handlowym (możliwość elastycznego ustalenia terminu, jak również możliwość ustalenia krótszego czasu trwania praktyk)
    • umowę zlecenie
    • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w prężnie rozwijającej się firmie
    • przyjazną atmosferę i pyszną kawę 😊
    Osoby spełniające powyższe kryteria, zainteresowane ww. ofertą pracy
    proszone są o przesłanie CV w języku polskim klikając w przycisk aplikowania.