Oferta pracy

Praktykant w dziale HR

TRANSITION TECHNOLOGIES PSC SP Z O OO firmie

  • Piotrkowska 276, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o staż / praktyki
  • część etatu
  • praktykant / stażysta

TRANSITION TECHNOLOGIES PSC SP Z O O

Piotrkowska 276

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie zespołu HR w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych

  • Wstępna selekcja aplikacji

  • Organizacja procesów rekrutacyjnych

  • Wsparcie w organizacji szkoleń

  • Wsparcie działań Employer Branding

  • Wsparcie w zakresie twardego HRu i dokumentacji pracowniczej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe na kierunku psychologia, zarządzanie lub pokrewne)

  • Chęć rozwoju w obszarze HR

  • Dyspozycyjność w wymiarze 4/5 etatu

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

  • Znajomość pakiet MS Office

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Zaangażowanie i samodzielność

  • Pewność siebie oraz nastawienie na realizację celów

To oferujemy

  • Umowę absolwencką lub umowę zlecenie

  • Płatne praktyki w wymiarze 4/5 etatu (32 godz. tygodniowo)

  • Udział w ciekawych projektach

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Super benefity m.in. spotkania integracyjne, owocowe wtorki, słodkie czwartki

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

Transition Technologies PSC specjalizuje się w tworzeniu rozwiązań IT dla przemysłu. Szczególnie Connected Product Lifecycle Management, zastosowaniu w przemyśle najnowszych technologii Internetu Przedmiotów (IoT) i Rozszerzonej Rzeczywistości (AR), dzięki którym nasi Klienci mogą realizować koncepcję Przemysłu 4.0. Nasza firma to ponad 500 entuzjastów programowania, innowacji technologicznych oraz metodyk programowania, którzy w swojej pracy zawsze kierują się wzajemną pomocą, dobrą atmosferą oraz kreatywnym podejściem.

Przewiń do profilu firmy