Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Praktykant w Dziale HR – sekcja HR BP

Emerson Automation Fluid Control & Pneumatics Poland Sp. z o. oO firmie

  • Kurczaki 132, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa zlecenie
  • praktykant / stażysta

Emerson Automation Fluid Control & Pneumatics Poland Sp. z o. o

Kurczaki 132

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Udział w prowadzeniu ciekawych projektów rekrutacyjnych :

  • - samodzielne przeprowadzanie selekcji aplikacji

  • - prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych

  • - rekomendowanie najlepszych kandydatów do zatrudnienia,

  • Wsparcie HR Business Partnera oraz Specjalisty ds. Personalnych w procesie administrowania dokumentami pracowniczymi,

  • Aktywny udział w działaniach employer brandingowych prowadzonych w firmie,

  • Wsparcie realizacji procesu szkoleń wewnętrznych,

  • Udział we wdrożeniu nowego systemu oceny i rozwoju kompetencji.

Nasze wymagania

  • Status studenta na jednym z kierunków studiów: Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, Prawo, Administracja Socjologia, Psychologia (mile widziani studenci ostatnich lat),

  • Dostępność: min. pół etatu,

  • Zainteresowanie tematyką HR, zwłaszcza w obszarze rekrutacji, szkoleń i rozwoju pracowników,

  • Znajomość jęz. angielskiego na poziomie komunikatywnym,

  • Dobra organizacja pracy własnej,

  • Umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • 3 miesięczne płatne praktyki w międzynarodowej firmie o przyjaznej i otwartej na różnorodność kulturze organizacyjnej

  • Ambitne zadania i projekty

  • Realną szansę poszerzenia dotychczasowej wiedzy oraz zdobycia nowych umiejętności

  • Doskonałą atmosferę pracy

  • Dofinansowanie smacznych posiłków w firmowej stołówce

  • Elastyczne godziny rozpoczynania i kończenia pracy w ciągu dnia

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • bony żywieniowe

Lokalizacja firmy:

Łódź, ul. Kurczaki 132 (bezpośrednio pod firmę podjeżdża autobus 52, dostępny jest również parking i wiata dla rowerów).