Ta oferta pracy jest nieaktualna od 47 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Praktykant w Dziale HR

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Praktykant/Stażysta
  • 08.09.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Miejsce pracy: Warszawa
Kim jesteśmy?

Allen & Overy, A. Pędzich sp. k. jest jedną z największych międzynarodowych firm prawniczych
w Polsce. Posiadamy wiodącą praktykę bankową w Polsce i na świecie. Jesteśmy liderem w zakresie
prawa bankowego i finansowego w Polsce, czego odzwierciedleniem jest Ranking Kancelarii
Prawniczych Rzeczpospolitej, gdzie na piętnaście dotychczasowych edycji tego rankingu
11 razy zajmowaliśmy pozycję lidera oraz 4 razy wicelidera.

Podczas praktyk:

  • Będziesz zaangażowany w zewnętrzne aktywności employer brandingowe
  • Zajmiesz się procesami rekrutacyjnymi
    na różne stanowiska w organizacji
  • Poprowadzisz fanpage A&O na Facebooku
  • Będziesz współpracować z agencjami rekrutacyjnymi, biurami karier oraz organizacjami studenckimi
  • Wykorzystasz znajomość języka angielskiego
    w codziennej pracy
  • Będziesz miał dużą samodzielność
    w wykonywaniu obowiązków

Kogo szukamy?

Studenta, który:
  • Chce zdobywać doświadczenie w obszarze HR
  • Bardzo dobrze posługuje się językiem angielskim
  • Potrafi doskonale organizować swoją pracę
  • Jest kreatywny i otwarty do podejmowania nowych wyzwań
Może właśnie Ciebie?

Co możemy Ci zaoferować?

  • Pomoc całą swoją wiedzą i doświadczeniem
    w wykonaniu powierzonych zadań
  • Płatne, 2-miesięczne praktyki z możliwością przedłużenia współpracy
  • Możliwość dopasowania godzin pracy do zajęć na uczelni
  • Regularny feedback
  • Odpowiedzialne zadania i rozwój wiedzy merytorycznej
  • Nielimitowaną cierpliwość w odpowiadaniu
    na wszelkie pytania

Dołącz do nas!

Dokumenty aplikacyjne w języku angielskim
(CV oraz list motywacyjny) prześlij za pomocą
przycisku Aplikuj.

Zapraszamy do aplikowania!

Dowiedz się o nas więcej na:
allenovery.com

Znajdziesz nas również na Facebooku:
/AllenOveryWarsawRecruitment
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Allen&Overy A. Pędzich Sp. k. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest  Allen&Overy A. Pędzich Sp. k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Rondo ONZ 1 Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się