Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Praktykant w dziale HR

COLLINS AEROSPACE

Bierutowska 65

Psie Pole

Wrocław

Twój zakres obowiązków

Praktyki to doskonała okazja aby odkryć swoją zawodową pasję oraz poznać działanie międzynarodowej firmy. Podczas praktyk weźmiesz udział w realizacji bieżących zadań i projektów wybranego działu, dzięki czemu przekonasz się, jak w praktyce wygląda praca, którą chcesz podjąć. Twoja praktyka będzie przebiegać pod kierunkiem opiekuna, który wyznaczy dla Ciebie zadania i wesprze Cię w ich realizacji.

Do Twoich obowiązków będzie należało między innymi:

- Administracja dokumentacji personalnej w formie papierowej i elektronicznej

- Wsparcie w bieżących zadaniach Działu Personalnego

- Archiwizacja dokumentów

- Wsparcie procesów rekrutacyjnych i zatrudnienia

- Wprowadzanie danych do systemu kadrowo-płacowego

- Udział w wybranych projektach realizowanych przez nasz zespół

Nasze wymagania

  • Jesteś absolwentem lub studentem III, IV, V roku studiów

  • Chcesz zdobyć doświadczenie zawodowe w międzynarodowej firmie z branży lotniczej

  • Jesteś gotowy realizować samodzielne projekty wynikające z realnych potrzeb biznesowych

  • Posługujesz się językiem angielskim w stopniu co najmniej komunikatywnym

  • Jesteś mobilny i gotowy do rozwoju w strukturach międzynarodowych

  • Posiadasz umiejętności analityczne, komunikacyjne i przywódcze

  • Cenisz sobie wysokie standardy etyczne

  • Chcesz zmierzyć się z ciekawymi wyzwaniami zawodowymi

To oferujemy

  • Potwierdzenie odbycia praktyk studenckich

  • Bliska współpraca ze specjalistami

  • Elastyczne godziny praktyk

  • Praktyki płatne 3 m-czne