Logo Pracuj.pl

Praktykant w dziale HR

Hitachi Astemo Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie
  • umowa zlecenie
  • praktykant / stażysta
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:
    nie
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:
    8:00-16:00
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Hitachi Astemo Poland Sp. z o.o.

Bierutowska 91

Psie Pole

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie w procesach rekrutacyjnych na stanowiska różnego szczebla
  • Wsparcie w procesie komunikacji: tworzenie komunikatów, gazetki, ulotek, materiałów informacyjnych
  • Współorganizowanie wewnętrznych wydarzeń dla pracowników i ich rodzin
  • Zarządzanie korespondencją
  • Inne prace (zarządzanie szatnią, archiwizacja dokumentów)
  • Dbanie o właściwy obieg dokumentów i informacji
  • Sporządzanie prezentacji i materiałów promocyjnych
  • Wsparcie w bieżącej pracy działu

Nasze wymagania

  • Student studiów zaocznych (preferowane kierunki: Administracja, Psychologia,Zarządzanie Personelem)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym (w mowie i piśmie)
  • Dobra znajomość MS Office (znajomość programów graficznych będzie dodatkowym atutem)
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • Dyskrecja, wysoka kultura osobista
  • Dyspozycyjność, zdolności komunikacyjne

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia cennych doświadczeń w międzynarodowym środowisku w branży automotive
  • Wsparcie doświadczonych profesjonalistów podczas wdrożenia
  • Współpracę na podstawie umowy zlecenia przez okres 6-12 miesięcy
  • Dofinansowaną kartę Multisport
  • Dofinansowane posiłki

Informacje o firmie

W Hitachi Astemo Harmonia, Szczerość i Pionierski Duch to wartości praktykowane - szanujemy się nawzajem, nigdy nie rezygnujemy z odpowiedzialności i pracujemy kreatywnie, aby wypełnić naszą misję. Nasi ludzie mają ekscytujące możliwości rozwoju w prawdziwie międzynarodowym biznesie, w którym są dumni z bycia częścią innowacyjnego zespołu. Cenimy różnorodność i integrację dzięki którym budujemy przyjazne środowisko pracy, sprzyjające wykorzystaniu naszego pełnego potencjału. Wierzymy, że da nam to siłę do wprowadzania wielkich innowacji, w celu tworzenia nowych wartości dla ludzi, pojazdów i społeczeństwa oraz do uwolnienia naszego pełnego potencjału, aby stać się światowym liderem we wszystkim, co robimy.

www.hitachiastemo.com

Czy jesteś gotowy, aby budować z nami przyszłość przemysłu motoryzacyjnego?

Hitachi Astemo Poland Sp. z o. o jest częścią Hitachi Astemo, która koncentruje się na wiodących na świecie zaawansowanych rozwiązaniach w zakresie mobilności w dziedzinie elektryfikacji, autonomicznej jazdy i łączności, aby pomóc zmniejszyć szkody dla środowiska, zmniejszyć liczbę wypadków drogowych i poprawić komfort. Razem przyczyniamy się do zrównoważonego społeczeństwa i poprawy jakości życia, dostarczając rozwiązania mobilne, które satysfakcjonują naszych klientów i stanowią przyszły rdzeń systemów motoryzacyjnych i motocyklowych. Dzięki Naszym pracownikom możemy osiągać te cele i jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy pracodawcą oferującym równe szanse.

Nasza dywizja Brake Business Unit jest jednym z największych na świecie producentów samochodowych układów hamulcowych. Nasze produkty - hamulce tarczowe, bębnowe, elektromechaniczne hamulce postojowe i wirniki - dedykowane są do samochodów osobowych, lekkich pojazdów użytkowych i dwukołowych poprzez producentów oryginalnego wyposażenia oraz kanały dystrybucji na rynku wtórnym. Mamy globalny zasięg, prowadząc działalność w Europie, Azji, Afryce Południowej, Ameryce Północnej i Południowej.

Praktykant w dziale HR, Bierutowska 91, Psie Pole, Wrocław