Ta oferta pracy jest nieaktualna od 52 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Praktykant w Dziale Inwestycji Budowlanych

  • Poznań, wielkopolskie
  • Praktykant/Stażysta
  • 03.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PRAKTYKANT W DZIALE
    INWESTYCJI BUDOWLANYCH

    Inwestycje z widokiem - grupa kapitałowa inwestująca na rynku nieruchomości, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań

    OFERUJEMY:

    • dobre warunki finansowe – 1800 zł netto miesięcznie z możliwością dodatkowych premii związanych z wynikami i zaangażowaniem
    • szybka ścieżka awansu (po ok. 2,5 roku samodzielny projekt)
    • elastyczny czas pracy – praca w wymiarze 25 godzin tygodniowo z możliwością swobodnego dopasowania grafiku
    • możliwość zatrudnienia na cały etat na umowę o pracę po okresie praktyk
    • możliwość kreatywnego podejścia do wykonywanych zadań
    • pracę w młodym zespole osób, w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
    • urozmaicony zakres zadań
    • ciekawą i pełną wyzwań pracę

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • poszukiwanie nowych firm budowlanych
    • kompletowanie dokumentów na potrzeby umów, projektów, budów
    • sporządzanie załączników graficznych (rysunki AutoCad)
    • wsparcie biurowe Managera projektów
    • udział w planowaniu, koordynacji i kontroli jakości robót realizowanych przez wykonawców
    • administrowanie umowami wykonawczymi i podwykonawczymi
    • sporządzanie krótkoterminowych harmonogramów realizacji robót i dostaw materiałów
    • bieżące raportowanie zleceń

    WYMAGANIA:

    • student co najmniej 3 roku – budownictwo lub kierunki pokrewne
    • prawo jazdy kat. B
    • ponadprzeciętna inteligencja
    • obsługa komputera w zakresie organizacyjno-administracyjnym (Word, Excel etc.) oraz technicznym (mile widziany AutoCAD)
    • dobra znajomość prawa budowlanego
    • umiejętność czytania dokumentacji budowlanej i projektowej
    • zdolność analitycznego i koncepcyjnego myślenia
    • odpowiedzialność, asertywność oraz umiejętność pracy w zespole
    • umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu oraz radzenia sobie ze stresem
    • determinacja w realizacji celów i zadań
    • bardzo dobra organizacja pracy własnej, odpowiedzialność, samodzielność, staranność
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    CV w formacie pdf prosimy opisać: Imię_Nazwisko.pdf

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Inwestycje z widokiem ul. Grudzieniec 116/1 60-621 Poznań danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

    W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]

    Masz prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, będą przechowywane do czasu realizacji celu, dla którego zostały zebrane.

    Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.