Praktykant w dziale Inżynieringu [rekrutacja prowadzona online]

Etac Poland Sp. z o.o. O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Stankiewicza 1
    Tczew, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Praktykant/Stażysta

Etac Poland Sp. z o.o.

Stankiewicza 1

Tczew

Czy chcesz dołączyć do zespołu nowego pracodawcy w Tczewie?

Czy chcesz pracować w firmie, której zależy?

Czy chcesz pracować w firmie, która opracowuje produkty poprawiające jakość życia?

Grupa Etac to wiodący skandynawski producent rozwiązań i urządzeń zapewniających mobilność. Od ponad czterdziestu lat Grupa Etac opracowuje produkty i usługi, które stwarzają możliwości dla użytkowników i opiekunów. Wszystkie produkty Etac mają jedną wspólną rzecz - są najlepsze w aspekcie jakości, prostoty, funkcjonalności, niezawodności i wzornictwa jakie rynek może zaoferować. Misją firmy Etac jest umożliwienie każdemu nieskrępowanego i niezależnego od nikogo życia oraz realizację marzeń bez względu na jakiekolwiek okoliczności. Etac oferuje pełne wyzwań zawodowych, dynamiczne i nastawione na współpracę środowisko pracy.

Praktykant w dziale Inżynieringu [rekrutacja prowadzona online]

Opis stanowiska:

- wsparcie Działu Inżynieryjnego

- przygotowanie dokumentacji procesowej (instrukcje pracy, arkusze TPM, itp.)

- pomoc w rozwiązywaniu problemów produkcyjnych

- inne wyzwania dnia codziennego

Wymagania:

- status studenta - przynajmniej 2. roku studiów Wydziału Mechanicznego uczelni technicznej (Inżyniera Mechaniczno-Medyczna lub Mechanika i Budowa Maszyn)

- dostępność do pracy na poziomie przynajmniej 16h tygodniowo

- język angielski na poziomie B2 lub więcej

- otwartość w nawiązywaniu kontaktów i w komunikacji w zespole

- umiejętność posługiwania się pakietem MS Office

- opcjonalnie: umiejętność posługiwania się AutoCad 2D lub DraftSight

Pracownikowi oferujemy:

- współuczestniczenie w uruchomieniu nowego zakładu produkcyjnego w Tczewie

- możliwość poznania organizacji pracującej w środowisku międzynarodowym

- możliwość poznania procesów montażowych dla sprzętu medycznego/rehabilitacyjnego najwyższej klasy

- nauka tworzenia dokumentacji procesowej

- pracę na podstawie umowy - zlecenia

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w naszej firmie zaaplikuj na http://www.pracuj.pl/mojpracuj/AplikujDo.aspx?offerID=7453117&rto=1&style=aplikuj umieszczając numer referencyjny w temacie wiadomości TECH/2020/01

Informujemy, że skontaktujemy się tylko w wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy