Ta oferta pracy jest nieaktualna od 40 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Praktykant w Dziale IT

  • Oława, dolnośląskie
  • Praktykant/Stażysta
  • 2017-08-09

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

GDY UŁAMKI SEKUND DECYDUJĄ O LUDZKIM ISTNIENIU, ROBIMY WSZYSTKO, ABY JE RATOWAĆ.

Autoliv jest czołowym dostawcą systemów bezpieczeństwa do samochodów osobowych. Odbiorcami produktów firmy są liczący się na świecie producenci aut, m.in. Opel, Ford, Mercedes, Volkswagen, BMW, Saab, czy Renault.

Autoliv w Polsce zlokalizowany jest w dwóch miejscach:

- zakład w Oławie zajmuje się produkcją i projektowaniem części tekstylnych poduszek powietrznych,

- zakład w Jelczu-Laskowicach odpowiedzialny jest za montaż pasów bezpieczeństwa i modułów poduszek powietrznych.

Misją Autoliv jest ratowanie ludzkiego życia, a realizację tych celów firma powierza doskonale wyszkolonej i kreatywnej kadrze. Jeśli dobro innych ma dla Ciebie znaczenie, odnajdziesz się w zespole Autoliv.

Poniżej zapraszamy do zapoznania się ze stanowiskiem:
Praktykant w dziale IT
(praktyka płatna)

Miejsce pracy: Oława
Numer referencyjny: P.ATRAQ/2017

OFERUJEMY:

  • Umowę zlecenie
  • Możliwość pisania pracy dyplomowej
  • Możliwość poznania i rozwoju innowacyjnych rozwiązań w branży automotive safety
  • Dofinansowanie do posiłków w kantynie znajdującej się na terenie zakładu
  • Uczestnictwo w wewnętrznym programie praktyk (planowane szkolenie „zarządzanie sobą w czasie” oraz integracja dla praktykantów w okresie letnim)
  • Zapoznanie się z systemem klasy MES w międzynarodowej firmie produkcyjnej

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wsparcie użytkowników w zakresie systemu ATRAQ (system monitoringu i kontroli produkcji)
  • Konfiguracja urządzeń automatycznej identyfikacji
  • Wsparcie działu IT w zakresie konfiguracji sprzętu

NASZE OCZEKIWANIA:

  • Gotowość do odbycia 6 miesięcznej praktyki
  • Dyspozycyjność przez minimum 3 dni w tygodniu
  • Ukończony IV rok studiów technicznych (informatyka, elektronika, automatyka)
  • Podstawowa wiedza z zakresu IT
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie
  • Mile widziana znajomość SQL

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku polskim za pomocą przycisku Aplikuj.

W TYTULE WIADOMOŚCI PROSZĘ WPISAĆ NUMER REFERENCYJNY P.ATRAQ/2017.

Uprzejmie informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane oferty.

Na przesłanych dokumentach prosimy dopisać następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, D.U. nr 133, poz. 883).Uprzejmie informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane oferty.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się