Ta oferta pracy jest nieaktualna od 23 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Praktykant w dziale IT ServiceDesk

  • Warszawa, mazowieckie
  • Praktykant/Stażysta
  • 30.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref. BS/ITS/SD/INT

    Zadania

    • Udzielanie pomocy technicznej (druga linia wsparcia) pracownikom organizacji w obszarze IT,
    • Instalacja i konfiguracja sprzętu oraz aplikacji systemowych,
    • Diagnozowanie i rozwiązywanie incydentów oraz dokumentowanie działań.

    Wymagania

    • Wykształcenie wyższe lub trwające studia – informatyka lub pokrewne,
    • Znajomość systemów operacyjnych Windows,
    • Znajomość biurowych aplikacji użytkowych,
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
    • Umiejętność pracy w grupie oraz w sytuacjach stresowych,
    • Wysoka kultura osobista.

    Kwalifikacje będące dodatkowym atutem

    • Znajomość systemów operacyjnych Linux (Ubuntu),
    • Doświadczenie w używaniu systemów ITSM.

    Oferujemy

    • Płatny staż na okres 3 miesięcy
    • Stały dostęp do najnowszych technologii i rozwiązań informatycznych
    • Przyjazną atmosferę pracy
    • Dogodną lokalizację biura przy rondzie Daszyńskiego
    • Możliwość rozwoju i doskonalenia kwalifikacji w zespole światowej klasy specjalistów

    Jeśli brzmi to jak Twój kolejny krok w karierze, czekamy na Ciebie.

    Aplikację w języku angielskim prosimy przesłać klikając na przycisk Aplikuj.

    Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest SAMSUNG ELECTRONICS POLSKA Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Postępu 14, 02-676 Warszawa.

    Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdzie Pan/Pani po kliknięciu w przycisk „Aplikuj”.

    Patrz na miasto z 23 piętra.

    Pracuj z nami

    #WSAMSUNGU!