Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Praktykant w Dziale Kontrolingu

NIVEA Polska Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

NIVEA Polska Sp. z o.o.

Gnieźnieńska 32

Poznań

Grupę Beiersdorf reprezentują w Polsce trzy spółki: NIVEA Polska, Beiersdorf Manufacturing Poznań, tesa tape. Aplikujesz do NIVEA Polska, gdzie zespół 240 pasjonatów ponadczasowej marki nr 1
pracuje w Marketingu, Sprzedaży, Supply Chain, Finansach i HR.
PRAKTYKANT W DZIALE KONTROLINGU

ZADANIA:

Interesują cię finanse i lubisz ułatwiać sobie pracę za pomocą różnorodnych narzędzi - aplikuj do naszego Zespołu Kontrolingu.

W ramach swoich zadań będziesz przygotowywać różnorodne analizy, raporty oraz automatyzować pracę z danymi. Będziesz mieć okazję poznać pracę w systemie SAP w modułach finansowych oraz system raportowania międzynarodowej firmy.

OCZEKIWANIA:

  • Studenci SUM lub absolwenci studiów wyższych, najchętniej w obszarze finansów, informatyki, e-biznesu
  • Wysokie zdolności analityczne
  • Dyspozycyjność min. 30 godz. w tygodniu
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość Excela, znajomość VBP, Power Query i BI mile widziana
  • Komunikatywność, orientacja na pracę zespołową
  • Pasja do finansów, mile widziane będą doświadczenia związane z tym obszarem

OFERTA NIVEA:

  • Kilkumiesięczna płatna praktyka (umowa zlecenie), start październik 2020
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w obszarze finansów (kontrolingu) w międzynarodowej organizacji
  • Możliwość korzystania z firmowej kantyny, sali sportowej NIVEA oraz sklepiku z produktami NIVEA i Bambino.

Dział Kontrolingu, NIVEA Polska, Poznań

Ogłoszenie archiwalne