Ta oferta pracy jest nieaktualna od 580 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Praktykant w dziale księgowości

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Praktykant/Stażysta
  • 07.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    4fun Media S.A.

    Grupa kapitałowa 4fun Media S.A. działająca na rynku telewizyjnym i reklamowym poszukuje praktykanta do działu księgowości

    Miejsce pracy: Warszawa
    Region: mazowieckie

    Opis stanowiska:

    • Dekretacja i wprowadzanie dokumentów księgowych do systemu
    • Wystawianie faktur sprzedażowych
    • Obsługa rachunku bankowego
    • Prowadzenie ewidencji dokumentów księgowych do celów VAT
    • Wspomaganie zespołu w codziennych obowiązkach

    Wymagania:

    • Student lub absolwent studiów magisterskich (preferowane kierunki: finanse, ekonomia, rachunkowość),
    • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
    • Mile widziana znajomość programu Sage Symfonia ERP Finanse i Księgowość
    • Podstawowa wiedza z zakresu rachunkowości
    • Dobra organizacja pracy i zaangażowanie w wykonywane obowiązki
    • Samodzielność, rzetelność i skrupulatność
    • Komunikatywność
    • Dostępność co najmniej 4 dni w tygodniu na co najmniej 4 godziny dziennie

    Oferujemy:

    • Pracę na podstawie umowy zlecenie
    • Możliwość praktycznego zastosowania wiedzy zdobytej w trakcie studiów
    • Zdobycie wiedzy i praktycznego doświadczenia w dziale księgowości (sprawozdawczość zgodnie z MSR, giełdowe raporty kwartalne)
    • Przyjazną atmosferę pracy w ciekawej organizacji
    • Możliwość dalszej współpracy po zakończeniu praktyki

    Aplikacje (CV + list motywacyjny) prosimy przesyłać do 20 lutego 2017 r.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez 4fun Media S.A. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest 4fun Media S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Bobrowieckiej 1a. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.