Praktykant w Dziale Księgowości Zobowiązań z językiem rosyjskim

  • Łódź, łódzkie
  • Praktykant/Stażysta
  • 13.08.2018
  • Ważna jeszcze 28 dni (do 12.09.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Tomorrow is our home.

    Rozpocznij dynamiczny i szybki rozwój w BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego: Jako wiodący producent sprzętów gospodarstwa domowego wciąż idziemy naprzód, by ułatwić ludziom codzienne życie. Nasze globalne marki Bosch, Siemens, Gaggenau i Neff, jak również nasze marki lokalne, pozwalają odkrywać Ci coraz to nowe możliwości. Zachęcamy ludzi do rozwijania swojego potencjału i nigdy nie przestajemy się uczyć. Wierzymy w to, że wspaniała praca jest wynikiem robienia tego, co kochasz. Dołącz do nas i nadaj kierunek swojej karierze.

    Miejsce pracy: Łódź
    Twoje zadania
    Oczekiwany profil
    • Status studenta (warunek konieczny)
    • Komunikatywna znajomość języka rosyjskiego
    • Dokładność, obowiązkowość oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów
    • Gotowość do nauki
    • Dostępność min. 24h w ciągu tygodnia
    • Weryfikacja faktur
    • Wsparcie działu w realizacji bieżących działań
    Oferujemy
    O nas
    • Płatne praktyki na okres min. 6 miesięcy
    • Elastyczny czas praktyk dostosowany do planu zajęć studenta, możliwość połączenia praktyki ze studiami dziennymi
    • Udział w projektach, możliwość pisania pracy dyplomowej
    • Miłą atmosferę sprzyjającą rozwojowi osobistemu
    • Możliwość poszerzenia wiedzy teoretycznej zdobytej na uczelni o praktyczne doświadczenie
    Odwiedź stronę career.bsh-group.com, by dowiedzieć się więcej o BSH Group. Dołącz do naszego zespołu! Znajdź właściwą przestrzeń do realizacji swoich ambicji zawodowych.
    opis