Praktykant w dziale logistyki

Heli- One (Poland) Sp. z o.o.

  • Jasionka (pow. rzeszowski)

    Jasionka (pow. rzeszowski), podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o staż / praktyki
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie towaru do magazynu zgodnie z dokumentami dostawy

  • Sprawdzanie ilościowe przyjętego towaru

  • Rejestrowanie transakcji magazynowych w systemie informatycznym

  • Zapewnienie identyfikacji i prawidłowe etykietowanie części

  • Rozmieszczanie towarów w odpowiednich sektorach magazynowych

  • Wydawanie towaru na hangar produkcyjny zgodnie z zasadą FIFO

  • Transport wewnętrzny materiałów i wyrobów

  • Udział w okresowych inwentaryzacjach

  • Przygotowywanie części do wysyłki wraz z dokumentami wysyłkowymi

  • Utrzymanie porządku na magazynie

  • Zachowanie norm i standardów BHP

Nasze wymagania

  • Studia wyższe (lub w trakcie), kierunek Logistyka lub pokrewny

  • Dobra organizacja pracy

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Min. komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Umiejętność obsługi komputera

  • Zaświadczenie o niekaralności z Krajowego Rejestru Karnego

To oferujemy

  • Płatne praktyki

  • Możliwość rozwoju oraz zdobycia cennego doświadczenia

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • elastyczny czas pracy

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesłanie CV w języku polskim i angielskim.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Firma Heli-One Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Jasionce k. Rzeszowa należy do międzynarodowej korporacji z branży lotniczej - CHC Helicopter. Heli-One prowadzi obsługę hangarową helikopterów floty CHC oraz klientów zewnętrznych. Dokonujemy przeglądów, modyfikacji remontów helikopterów dla klientów z całego świata. Nasza lokalizacja w Polsce wyposażona jest w najwyższej klasy narzędzia, sprzęt techniczny i zespół wykwalifikowanych ekspertów.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej organizacji obsługowej poszukujemy kandydatów na stanowisko: Praktykant w dziale logistyki.

Przewiń do profilu firmy