Oferta pracy

Praktykant w Dziale Logistyki

NIVEA Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Gnieźnieńska 32, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • praktykant / stażysta

NIVEA Polska Sp. z o.o.

Gnieźnieńska 32

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Osoba na tym stanowisku dołączy do struktur naszego HUBa Logistycznego, które zapewnia kompleksową obsługę logistyczną w krajach Europy Północno – Wschodniej. Do jej zadań należeć będzie wspieranie Działu Supply Chain w obszarach: planowania lub logistycznej obsługi klienta i magazynowania.

Nasze wymagania

  • Studenci min. II roku studiów licencjackich (preferowane: zarządzanie, logistyka, inżynieria produkcji itp.)

  • Mile widziane pierwsze doświadczenia zawodowe w obszarze logistyki. planowania, obsługi klienta

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Dobre znajomość Excela

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne, interpersonalne, asertywność

  • Dyspozycyjność min. 30h, docelowo w pełnym wymiarze

  • Odpowiedzialność i zaangażowanie

To oferujemy

  • 4-5-miesięczne płatne praktyki (zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie), start praktyk maj/czerwiec

  • Elastyczne formy pracy

  • Poznanie zasad funkcjonowania łańcucha dostaw w firmie międzynarodowej

  • Możliwość korzystania z firmowej kantyny, Sali sportowej NIVEA oraz sklepiku z produktami NIVEA, Bambino

  • Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • siłownia w biurze

  • kantyna firmowa

Grupę Beiersdorf reprezentują w Polsce trzy spółki: NIVEA Polska, Beiersdorf Manufacturing Poznań, tesa tape. Aplikujesz do NIVEA Polska, gdzie zespół 240 pasjonatów ponadczasowej marki nr 1

pracuje w Sprzedaży, Marketingu, Supply Chain, Finansach i HR.

Przewiń do profilu firmy