Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Praktykant w Dziale Pomiarów i Rozruchu - Biuro Budowy

  • Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, śląskie
  • Praktykant/Stażysta
  • 06.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ELEKTROBUDOWA SA spółka notowana na GPW w Warszawie, istniejąca od 1953 roku jest wiodącym wykonawcą robót elektrycznych oraz dostawcą aparatury rozdzielczej średnich i niskich napięć. Od wielu lat zajmuje pozycję niekwestionowanego lidera na rynku produkcji i usług elektroenergetycznych w Polsce.

    Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza, Jaworzno

    Co oferujemy naszym praktykantom:

    • płatne praktyki w okresie lipiec – wrzesień. Jeśli interesuje Cię inny termin zaznacz tę informację w formularzu aplikacyjnym
    • umowę o praktykę podpisujemy na okres 2 lub 3 miesięcy
    • praktyki w Dziale Pomiarów i Rozruchu / Biurze Budowy w wybranej lokalizacji
    • opiekuna, który wspiera praktykanta we wdrożeniu do pracy i wykonywaniu powierzonych obowiązków
    • indywidualny Harmonogram Praktyk z wyznaczonymi zadaniami

    Zadania praktykanta:

    • zapoznanie się z obiektem budowy i dokumentacją projektu
    • obsługa urządzeń kontrolno – pomiarowych
    • wykonywanie drobnych prac w zakresie pomiarów ochrony przeciwporażeniowej
    • dbałość o zgodność wykonania układów elektrycznych z dokumentacją projektową
    • zapoznanie się i przestrzeganie zasad bezpiecznej pracy przy instalacjach elektroenergetycznych
    • realizacja Harmonogramu Praktyk (indywidualny zakres obowiązków wynikający z zaawansowania prac na Kontrakcie)

    Czego oczekujemy od praktykantów:

    • statusu studenta Wydziału Elektrycznego lub pokrewnego
    • zaangażowania i sumienności
    • umiejętności pracy w grupie
    • uprawnień SEP do 1 kV

    Jakie korzyści daje udział w programie praktyk:

    • zapoznanie się ze specyfiką pracy
    • doświadczenie zawodowe w pracach kontrolno – pomiarowych
    • możliwość stałego zatrudnienia
    • szansę napisania pracy dyplomowej ze współpracą z firmą

    Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji
    klikając w poniższy przycisk.

    www.elektrobudowa.pl

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.