Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Praktykant w dziale rozliczeń Funduszy UE

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Praktykant/Stażysta
  • 2019-03-11

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SAS Advisors jest niezależną firmą konsultingową oferującą usługi doradztwa w zakresie pozyskiwania pomocy publicznej. Doradcy SAS Advisors pozyskali ponad 1,8 mld PLN dofinansowania na projekty przedsiębiorstw. Koncentrujemy swoją działalność na podmiotach innowacyjnych, inwestujących w swój rozwój i świadomych wartości dodanej jaka niesie ze sobą aktywność w sferze badawczo-rozwojowej. Naszymi klientami są zarówno firmy z sektora MSP, jak i duże przedsiębiorstwa z kapitałem międzynarodowym.

    W związku z dalszym rozwojem naszej firmy poszukujemy osób na stanowisko:
    Miejsce pracy: Warszawa

    Główny zakres obowiązków

    Wsparcie naszych doświadczonych specjalistów w następujących zadaniach:
    • przygotowanie oraz weryfikacja dokumentacji przetargowej,
    • przygotowanie oraz weryfikacja wniosków o płatność lub wniosków o zmianę,
    • przygotowanie pism oraz odpowiedzi na pytania Klientów związane z zasadami realizacji projektów współfinansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Europejskiego Funduszu Społecznego,
    • monitorowanie zgodności realizowanego projektu z obowiązującymi przepisami, wymaganiami umowy o dofinansowanie oraz założeniami wniosku o dofinansowanie,
    • stały kontakt z Klientami i właściwymi instytucjami publicznymi.

    Nasze wymagania:

    • wykształcenie wyższe kierunkowe lub w trakcie studiów (ekonomia, finanse, zarządzanie),
    • samodyscyplina oraz doskonała organizacja własnej pracy w powiązaniu z pracą całego zespołu,
    • silnie rozwinięte umiejętności analityczne,
    • umiejętność pracy pod presją czasu i stresu,
    • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel),
    • dostępność przynajmniej przez 4 dni w tygodniu,
    • mile doświadczenie w obszarze rozliczania projektów współfinansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Europejskiego Funduszu Społecznego, a także w zakresie procedur wyboru Wykonawców zgodnie z zasadą konkurencyjności / ustawy PZP.

    Co oferujemy:

    • pracę przy ciekawych projektach inwestycyjnych i badawczych w różnych sektorach gospodarki,
    • możliwości dalszego rozwoju oraz awansu,
    • pracę w młodym, zgranym zespole,
    • wynagrodzenie odpowiednie do posiadanego doświadczenia.