Ta oferta pracy jest nieaktualna od 399 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Praktykant w Dziale Rozliczeń Oddział Obrotu Hurtowego

  • Warszawa, mazowieckie
  • Praktykant/Stażysta
  • 2017-03-14

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    W ramach Programu Złoża Kariery, PGNiG SA poszukuje kandydatów na praktyki

    PRAKTYKANT W DZIALE ROZLICZEŃ
    ODDZIAŁ OBROTU HURTOWEGO
    Miejsce odbywania praktyki: Warszawa
    Numer referencyjny: 03_03_2017
    top

    Główne zadania realizowane podczas praktyki:

    • Stworzenie narzędzi excelowych wspomagających rozliczenia oraz weryfikujących ich poprawność;
    • Wsparcie przy rozliczeniach umów na sprzedaż gazu;
    • Rozliczanie transakcji obrotu gazem i energią elektryczną na rynku hurtowym i na zorganizowanych platformach obrotu;
    • Praca na dużej liczbie danych, agregacja danych na potrzeby sprawozdawczości

    Wymagania wobec kandydatów na praktyki:

    • Gotowość do podjęcia praktyki od kwietnia tego roku, w wymiarze 40 godzin tygodniowo;
    • Student lub absolwent kierunków ekonomicznych lub technicznych;
    • Mile widziane studia na drugim kierunku lub studia podyplomowe;
    • Zaawansowana znajomość języka angielskiego;
    • Zaawansowana znajomość Ms Excel;
    • Zaawansowana znajomość VBA

    Oferujemy:

    • Płatną 3 - miesięczną praktykę w wymiarze 40 godzin tygodniowo;
    • Umowę o praktykę absolwencką;

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.