Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Praktykant w Dziale Rozliczeń

MENLOO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie zespołu w bieżących zadaniach

  • Wprowadzanie do systemu dokumentacji magazynowej

  • Opisywanie faktur

  • Wyjaśnianie niezgodności w dostawach

Nasze wymagania

  • Aktywny status studenta, preferowany kierunek: Finanse i Rachunkowość

  • Dobra znajomość MS Office (szczególnie MS Excel)

  • Terminowość oraz skrupulatność 😊

  • Zaangażowanie i chęć rozwoju!

To oferujemy

  • Płatne praktyki na okres 1 miesiąca

  • Super zgrany i pomocny zespół, który wiele Cię nauczy

  • Możliwość przedłużenia umowy dla najlepszych

  • Owocowe środy