Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Praktykant w Dziale Rozwoju

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Praktykant/Stażysta
  • 2019-01-08

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Tomorrow is our home.

    Rozpocznij dynamiczny i szybki rozwój w BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego: Jako wiodący producent sprzętów gospodarstwa domowego wciąż idziemy naprzód, by ułatwić ludziom codzienne życie. Nasze globalne marki Bosch, Siemens, Gaggenau i Neff, jak również nasze marki lokalne, pozwalają odkrywać Ci coraz to nowe możliwości. Zachęcamy ludzi do rozwijania swojego potencjału i nigdy nie przestajemy się uczyć. Wierzymy w to, że wspaniała praca jest wynikiem robienia tego, co kochasz. Dołącz do nas i nadaj kierunek swojej karierze.

    Miejsce pracy: Wrocław
    Twoje zadania
    Oczekiwany profil
    • Student kierunku Mechanika i Budowa Maszyn, Mechatronika lub pokrewnego
    • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności: Excel, PowerPoint)
    • Umiejętność organizacji pracy własnej
    • Umiejętność analitycznego myślenia
    • Dobra znajomość języka angielskiego

    Wymagane jest porozumienie z uczelnią o skierowanie na praktykę. Praktyki są płatne i trwają min. 6 miesięcy, min. 24 h w tygodniu. Oferujemy długoterminową współpracę, dzięki której student będzie miał okazję poprzeć wiedzę teoretyczną doświadczeniem zawodowym w międzynarodowym przedsiębiorstwie.

    • Wsparcie w codziennych obowiązkach pracowników Działu Rozwoju
    • Udział w ciekawych działaniach projektowych
    • Tworzenie analiz i wykresów
    • Gromadzenie danych
    • Tworzenie prezentacji
    Oferujemy
    O nas
    • Płatny staż w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie
    • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach
    • Elastyczny grafik dostosowany do planu zajęć
    • Ciekawe i ambitne zadania
    • Zespół otwarty na dzielenie się wiedzą
    Odwiedź stronę bsh-group.com/pl/kariera, by dowiedzieć się więcej o BSH Group. Dołącz do naszego zespołu! Znajdź właściwą przestrzeń do realizacji swoich ambicji zawodowych.
    opis