Oferta pracy

Praktykant w Dziale Transport Control Center

NIVEA Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Gnieźnieńska 32, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • praktykant / stażysta

NIVEA Polska Sp. z o.o.

Gnieźnieńska 32

Poznań

Twój zakres obowiązków

Osoba na tym stanowisku dołączy do struktur naszego Transport Control Center, które zapewnia kompleksową obsługę transportową grupy Beiersdorf na całym świecie.

Do zadań Praktykanta należeć będzie wspieranie działu Transport Control Center w obszarze obsługi przesyłek morskich i lotniczych m.in.:

• Obsługa transportów morskich i lotniczych dla wszystkich lokacji Beiersdorf z użyciem platformy Transporeon

• Współpraca z lokacjami Beiersdorf na całym świecie oraz z globalnym działem zakupów transportu

• Współpraca z zewnętrznymi operatorami logistycznymi – przewoźnikami (w tym z armatorami) i magazynami wysyłkowymi i odbiorczymi

• Wsparcie w bieżących raportach i projektach

Nasze wymagania

  • Studenci od III-ego roku studiów, mile widziany profil logistyczny

  • Dostępność min. 30 godz. w tygodniu

  • Mile widziane pierwsze doświadczenia w obszarze logistyki, współpracy z klientem

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Bardzo dobra znajomość Excela

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Komunikatywność i zaangażowanie

  • Dobra organizacja pracy i skrupulatność

To oferujemy

  • Kilkumiesięczna płatna praktyka (umowa zlecenie), start od marca / kwietnia 2021r.

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w obszarze logistyki w międzynarodowej organizacji

  • Możliwość korzystania z firmowej kantyny, sali sportowej NIVEA oraz sklepiku z produktami NIVEA, Bambino

  • Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • siłownia w biurze

  • kantyna firmowa

Grupę Beiersdorf reprezentują w Polsce trzy spółki: NIVEA Polska, Beiersdorf Manufacturing Poznań, tesa tape. Aplikujesz do NIVEA Polska, gdzie zespół 240 pasjonatów ponadczasowej marki nr 1

pracuje w Sprzedaży, Marketingu, Supply Chain, Finansach i HR.

Przewiń do profilu firmy